Baran: Horoskop na dzień 11 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Będziesz się czuł o wiele lepiej w towarzystwie innych, więc czas zadbać o kontakty ze znajomymi. Pomyśl jak nadrobić stracony czas i uporządkować stare sprawy. Zwróć uwagę na to, co jesz, by sobie nie zaszkodzić.


★★★★★

Nastrój

Będziesz nadawać na tych samych falach, co inni. Dobre wieści są w drodze do Ciebie!

★★★★★

Miłość

Uda Ci się przekonać swojego partnera do Twoich planów - wszystko pójdzie po Twojej myśli. Nie nadużywaj tej mocy! Niezależnie od Twojej sytuacji, jesteś skazany na sukces. Nie ukrywaj się po kątach.

★★★★★

Pieniądze

Twoja ścieżka finansowa wyłożona jest licznymi przeszkodami, które spowalniają Twoje postępy ; powinieneś przyjąć pomoc innych.

★★★★★

Praca

To będzie dobry dzień na podjęcie działań. Atutem będzie rozmowa z kimś, kto ma doświadczenie.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 09 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Dzień zapowiada się doskonale dla twojej witalności. Możesz mieć okazję do podróży, nowych spotkań i poczujesz się zmotywowany, niezależnie od tego, co oferuje los. Wszystko, na co się zdecydowałeś, będzie działało łatwo i bez komplikacji. Pojawią się wspaniałe możliwości. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Kwiecień a 11 Kwiecień

Powiew świeżego powietrza wesprze twoje cele, dając im zarys i szansę rozwoju. To porządnie cię wzmocni po kilku dniach krytyki i oceniania przez innych. Będziesz entuzjastycznie nastawiony, ale mimo to zapracuj na kolejne dobre ruchy. Przesada i niedbalstwo też będą w powietrzu! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Kwiecień a 20 Kwiecień

To będzie doskonały czas, aby pomyśleć o pójściu na uniwersytet, wyruszeniu w długą podróż lub spotkaniu z osobą, o dużym wpływie. Twoje najwyższe aspiracje spełnią się dzisiaj dzięki uznaniu i szacunku dla tych, którzy liczą się w twoich oczach. Będziesz zachęcany do pójścia dalej i wyżej... 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.