Baran: Horoskop na dzień 15 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Będziesz dziś pewien siebie, być może nawet trochę za bardzo, co może doprowadzić Cię do konfliktu. Niepotrzebnie czujesz się nerwowy. Ukierunkuj swoją energię na ruch, dzięki temu odzyskasz swobodę i uregulujesz swój apetyt.


★★★★☆

Nastrój

Będziesz musiał być kreatywny, aby odnaleźć rozwiązanie problemu, który Cię dręczy. Podążaj za tym, co uważasz za właściwe.  

★★★★★

Miłość

Twój popęd do płci przeciwnej popycha Cię do osiągnięcia rozkoszy, co będzie niesamowicie kuszące. Osiąganie nowych szczebli intymności umożliwi Ci na odczucie całkowitego zadowolenia z siebie.

★★★★★

Pieniądze

Nie dojdziesz do porozumienia z bliskimi. Powinieneś przespać się z tematem i spróbować raz jeszcze w dniu jutrzejszym.

★★★☆☆

Praca

Będziesz musiał ponownie skonsultować swoje zamiary z wpływową osobą i zebrać więcej informacji przed rozpoczęciem nowego przedsięwzięcia.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Księżyc poprowadzi cię w kąt, będziesz dążyć do samotności i spokoju, do niczego innego. Nie będzie więc czasu, aby wyjść i świętować, ale raczej dokonać przeglądu. Dla niektórych będzie to czas na jasne zbadanie sumienia, bez ustępstw.

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Kwiecień a 11 Kwiecień

To będzie dzień wysokiego napięcia. Uczucia będą bardzo intensywne, emocje potężne, a reakcje niezwykle intuicyjne. Pasja może łatwo stanąć na drodze najczulszym uczuciom i konieczne będzie taktyczne podejście. Dyplomacja w działaniu będzie niezbędna.

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Kwiecień a 20 Kwiecień

To będzie doskonały dzień na opiekę nad inwestycjami. Niezależnie od tego, czy dotyczy to miłości, czy finansów, twój instynkt nie zawiedzie cię i przyniesie ci doskonałe zyski. Czas dla zakochanych, aby zadeklarowali swoje uczucia, właściciele nieruchomości zainwestowali, a osoby pracowite wpadły w wir pracy!

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.