Bliźnięta: Horoskop na dzień 11 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Zyskasz szerszą perspektywę na świat i w rezultacie z trudnością przyjdzie Ci przebywać w obecności innych osób o wąskich horyzontach. Poświęć trochę czasu, by rozwiązać ciążące Cię sprawy. Powinieneś odpocząć - jesteś przemęczony, nie zaprzeczaj!


★★★★★

Nastrój

To jest bardzo pomyślny dzień na fizyczne oraz intelektualne działania. Nic Cię nie powstrzyma ku ich realizacji.

★★★★☆

Miłość

Twoje opanowanie pomoże Ci odnaleźć odpowiednie słowa, aby ujawnić delikatną sprawę swojemu partnerowi. Bądź całkowicie otwarty i przedstaw swoje priorytety, szczególnie te, które są związane z ogniskiem domowym.

★★★★☆

Pieniądze

Wbrew samemu sobie, obwinisz się za pewne niedociągnięcia zaistniałe w planowaniu swoich zarobków.

★★★★☆

Praca

Bycie praktycznym pomoże Ci odnaleźć rozwiązanie pewnych problemów na tle zawodowym.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 09 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Klimat będzie raczej zmienny, w pewnym sensie dość niepewny. Twoja przyjemność z odzyskania pewnej wolności może prowadzić do pomyłki, której nie będziesz w stanie naprawić. Bądź bardzo ostrożny, aby nie narażać prostego i spokojnego okresu na zwykły kaprys, przez który możesz zaryzykować wszystko, co dotad zyskałeś. 

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Czerwiec a 10 Czerwiec

Szalejący dziś w związku nastrój może sprawić, że zmienisz swoje priorytety. Zachowaj zimną krew i zorganizuj się, aby przekształcić tę masę dobrych chwil w coś stabilnego i długotrwałego: umowę, partnerstwo, małżeństwo? Wszystko, co robisz w ramach związku lub zespołu, będzie dobrze traktowane. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Czerwiec a 20 Czerwiec

Twój umysł będzie wędrował, a twoje emocje będą zwrócone ku innym ludziom. Będziesz zainteresowany wszystkim, a twoje relacje będą szczere i serdeczne. Będziesz miał wspaniały dzień, szepcząc słodkie słowa do ucha ukochanej osoby, żarliwie broniąc sprawy lub argumentując swoją sprawę przed szeregiem potencjalnych partnerów. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.