Bliźnięta: Horoskop na dzień 15 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Twoje pomysły nabierają kształtów, otrzymasz za nie uznanie, co korzystnie wpłynie na Twoją pewność siebie. Będziesz niepohamowany w działaniach, które pozostawią Cię całkowicie bez sił. Nie jesteś w stanie obiektywnie ocenić zapasów swoich sił.


★★★★☆

Nastrój

Zwolnisz tempo swojego życia i poświęcisz więcej czasu na przeanalizowanie pewnych spraw.

★★★☆☆

Miłość

Sytuacja może przedstawiać się troszkę chłodna, jednak mógłbyś obrócić ją na swoją korzyść, by dojść do porozumienia ze swoim partnerem.

★★★★☆

Pieniądze

Powodzenie przejdzie obok Ciebie. Twoje obecne zmartwienia muszą zostać odłożone na bok, aby wykorzystać jak najlepiej dobrą okazję.

★★★★☆

Praca

Szczególnie ważne będą dziś działania biznesowe bądź zawodowe. Nie zwlekaj z odbieraniem telefonu.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

 Determinacja, energia i spojrzenie w głąb siebie mogą prowadzić do momentów okrucieństwa psychicznego i dobrze wycelowanych ostrych słów… zazdrość może łatwo przerodzić się w urazę… Będziesz musiał być tego świadomy, zanim zrobisz sobie trwałych wrogów z powodu sarkastycznej uwagi lub obraźliwego żartu…

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Czerwiec a 10 Czerwiec

Będziesz miał przede wszystkim tendencję do ufania w swój własny osąd, jeśli chodzi o twoje postrzeganie świata. Twoje poczucie własnej wartości jest użyteczne, ale nie będzie to lek na wszystko. Dziś księżyc zachęci cię do słuchania swojej intuicji i dostosowania emocji do codziennej rutyny.

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Czerwiec a 20 Czerwiec

Księżycowa atmosfera zamieni twój dzień w przyjemność, zanim zaczniesz nowe przygody. To będzie dobry dzień, aby uporządkować swoje sprawy, zanim wydarzenia przyspieszą, a ty nie będziesz miał na nic czasu. To rozliczenie może obejmować zarówno obiekty, jak i ludzi i sytuacje...

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.