Byk: Horoskop na dzień 11 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Nie angażuj się w sprawy absurdalnie kontrowersyjne, powinieneś ich unikać! Dzisiaj jeszcze bardziej je do siebie przyciągasz niż zazwyczaj. Od dłuższego czasu Twój sposób żywienia nie jest zrównoważony, nadszedł czas zmienić tę postać rzeczy.


★☆☆☆☆

Nastrój

Nie wierz temu wszystkiemu, co usłyszysz. Brakuje ci obiektywnego spojrzenia na sprawę. Pomyśl trochę o sobie.

★★☆☆☆

Miłość

Twoje tendencje do przesadnych fantazji nabierają tempa ; niespodziewane spotkanie może Cię zdestabilizować. Nie decyduj dzisiaj o niczym, nie oceniasz spraw obiektywnie. Wykorzystaj jak najlepiej obecne chwile.

★★★☆☆

Pieniądze

Nie zaczynaj dzisiaj niczego nowego. Przeanalizuj sprawy, które już ukończyłeś.

★★★☆☆

Praca

Spokojna atmosfera w pracy pozwoli Ci na zakończenie pewnych spraw i na zebranie myśli.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 09 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Twój sekretny ogród będzie wypełniony egzotycznymi snami, pragnieniem cieszenia się dobrymi rzeczami w życiu i intelektualnymi aspiracjami. Księżyc otworzy twój umysł, czyniąc cię bardziej tolerancyjnym i ciekawym wobec ludzi, którzy różnią się od ciebie. Będzie to doskonała okazja, aby połączyć się z nowymi typami ludzi i poszerzyć swoje horyzonty. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

To będzie dobry dzień, aby dostosować swoje miejsce w społeczeństwie do potrzeby niezależności, wolności i zmian. Ewolucja przechodzi przez okresy przejściowe, kiedy musisz podjąć ryzyko, aby iść do przodu, zaakceptować nieuniknione wstrząsy i dostosować się. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

Będziesz się dzisiaj poruszać między przyjemnościami życia, a w niektórych przypadkach spotka cię kilka przyjemnych godzin samotności. Musisz ponownie naładować baterie, zanim zaczniesz ponownie działać. Ta przerwa, która będzie zarówno pracowita, jak i towarzyska, będzie idealnym środowiskiem do zmian. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.