Koziorożec: Horoskop na dzień 15 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Nie zmuszaj się do stawienia czoła pewnym sprawom, jeśli nie czujesz się na siłach. Bądź ze sobą szczery!Będziesz zmuszony do utrzymania tego samego tempa co inni, ale świetnie sobie z tym poradzisz, poczucie bycia pożytecznym dla innych zregeneruje Cię.


★★★☆☆

Nastrój

Skupiasz swoją uwagę na najbardziej szalonych pomysłach. Nie idź na skróty i upewnij się, że nie palisz za sobą mostów.

★★☆☆☆

Miłość

Miłość przynosi Ci nadzieję ; doznasz ogromnej satysfakcji, która wyeliminuje Twoje wątpliwości. Przyszłość jest pełna pozytywnych niespodzianek, Twoja kreatywność będzie na wysokim poziomie ; bez wahania podążaj za swoją intuicją.

★★★☆☆

Pieniądze

Atmosfera w sferze finansowej będzie napięta. Skoncentrowanie się na swoich celach będzie jedyną realistyczną opcją.

★★★☆☆

Praca

Pewna zapomniana znajomość wróci na pierwszy plan, przynosząc Ci wiele pomyślnych możliwości.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

 Okoliczności będą dziś bardzo korzystne. Prace badawcze będą dobrze ukierunkowane, a odkrycia i inspirujące pomysły będą się unosić w powietrzu. Odkryjesz, że ich zwiększona jasność pozwoli wyczuć rzeczy, które nie są wyrażone słowami, będziesz w stanie zmienić tę wspierającą atmosferę na swoją korzyść.

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Styczeń a 11 Styczeń

Porozumienia, które na dłuższą metę będą bardzo pozytywne, będą dziś możliwe. Będzie to świetny dzień na spotkanie z przyjaciółmi, zawarcie nowych znajomości i znalezienie niespodziewanego patronatu dla różnych projektów. Szczęśliwe szanse i niespodziewane zbiegi okoliczności. Jakie to szczęście!

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Styczeń a 20 Styczeń

Nie zamykaj się. Atmosfera będzie przyjazna, wspierająca i ochronna. To będzie dobry dzień na zabawę. Dzięki wzajemnemu zaufaniu i zmysłowym doświadczeniom, komunikacja przyjdzie łatwo, a twoje relacje z innymi będą bardzo satysfakcjonujące. Potrzebujesz pomocy? To ten dzień!

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.