Koziorożec: Horoskop na dzień 11 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Dzięki nawiązanym kontaktom, Twoja kreatywność jest na wysokim poziomie. Jesteś w lepszej formie i z łatwością stawisz czoła temu, co musi zostać rozstrzygnięte, jesteś w swoim żywiole.


★★★☆☆

Nastrój

Dobrze postąpisz, nie biorąc plotek za szczerą prawdę; poznaj więcej faktów, zanim wyciągniesz wnioski.

★★★☆☆

Miłość

Z łatwością dojdziesz do meritum spraw, które zacząłeś w zeszłym miesiącu. Posiadasz wystarczające środki do odnalezienia jasnego rozwiązania, dzięki realistycznemu podejściu.

★★★☆☆

Pieniądze

Konsultacja u osób z większym doświadczeniem będzie korzystna dla usprawnienia Twoich powszechnie używanych metod.

★★★☆☆

Praca

Przewartościujesz swoje cele. Szczegółowe rozważanie sytuacji pozwoli Ci być dokładniejszym we wszystkim, co robisz.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 09 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Nie zaniedbuj swojego zdrowia, ale pomyśl o tym, żeby trochę odsapnąć. Entuzjazm może prowadzić do przesady w dzisiejszych czasach, nawet jeśli zazwyczaj tak się nie dzieje. Masz rację, warto zweryfikować swoje najwazniejsze cele, ale będziesz wyczerpany jeśli nad tym nie zapanujesz. Poświęć czas, aby cieszyć się życiem. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Styczeń a 11 Styczeń

Poczujesz się nieco inaczej reagując na panujący chaos, jednocześnie wykorzystując entuzjazm i dobrą wolę otaczających cię osób. Poza tym środowisko będzie się zmieniać, nowi ludzie będą się spotykać, a niektórzy po prostu wycofają się do swojej powłoki lub zanurzą się w swojej pracy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Styczeń a 20 Styczeń

Będzie to doskonały dzień dla osób pracujących za granicą, osób ze środowisk społecznych lub medycznych oraz osób studiujących lub nauczajacych. Księżyc zachęci cię do rozwijania swoich ideałów, stanie się bardziej życzliwy i humanistyczny, ale także bardziej motywujący. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.