Lew : Horoskop na dzień 11 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Powinieneś podążać dziś za swoją intuicją. Nie musisz rozpatrywać wszystkich spraw za wszelką cenę. W połowie dnia znajdź czas na przerwę i na odstresowanie się.


★★★★★

Nastrój

Będziesz miał idealną okazję do zabłyśnięcia, będziesz w centrum zainteresowania. Nie widać na horyzoncie żadnych problemów, wykorzystaj to dobrze!

★★★★☆

Miłość

Będziesz posiadał niepohamowaną potrzebę zapunktowania w oczach partnera. Pomyśl najpierw, zanim wyrazisz swoje myśli. Twój krąg przyjaciół pomoże Ci lepiej ocenić sprawy oraz wyraźniej zobaczyć pewne sytuacje.

★★★★★

Pieniądze

Stajesz się popularny dzięki byciu wydajniejszym jak również dzięki unikaniu niepotrzebnych wydatków.

★★★★★

Praca

Będziesz działać w taki sposób, że nikt nie zwątpi w Twoje intencje, gdyż zdobędziesz efektywność w kwestiach finansowych.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 09 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje ideały będą wielkie, a twoje pomysły wspaniałe. Będziesz przepełniony mistrzowską kreatywnością, co może przełożyć się dla niektórych na stworzenie projektu… lub stworzenie dzieła sztuki. Jednak brakuje ci obiektywizmu i często poczucia proporcji. Nadmiar nigdy nie jest dobry... 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

Twoje relacje z innymi pójdą dobrze i będą konstruktywne. Niezależnie od tego, czy pracujesz samodzielnie, czy jako członek zespołu, czerpiesz wielką przyjemność z rozwijania swoich talentów i poszerzania zakresu swoich działań. Jesteś dobrze zorganizowanym optymistą i będziesz rozwijać wspaniałe projekty i nowe ideały. Będziesz dążył do bardziej tolerancyjnych pomysłów. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

Okoliczności będą działać na twoją korzyść, otwierając drzwi i prowadząc do szczęśliwych zbiegów okoliczności. Powoli, ale pewnie, twoje umiejętności staną na pierwszym miejscu dzięki przypadkowym wydarzeniom i szczęśliwym szansom. Jeśli zdasz sobie z tego sprawę, będziesz bardzo szczęśliwy! 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.