Lew : Horoskop na dzień 15 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Będziesz dzisiaj rozproszony i niezbyt zmotywowany do czegokolwiek. Twój umysł niemniej jednak jest w jak najlepszej formie! Świetnym pomysłem byłoby skupić się na swoich pasjach, które nie wymagają użycia mięśni.


★★★☆☆

Nastrój

Dokonujesz właściwego kroku w kierunku obiektywnego spojrzenia na stan spraw. Nie trać czasu na niepotrzebne poczucie winy.

★★★☆☆

Miłość

Jesteś bardziej uczuciowy niż zazwyczaj. W zasadzie Twoje kontrastowe zachowanie może doprowadzić Cię do wzlotów, jak i do upadków. Przemyśl najpierw, jak skontrolujesz te skłonności, decyzja należy do Ciebie.

★★☆☆☆

Pieniądze

Potrzebujesz upewnić się, czy na pewno Twoi bliscy dobrze Cię rozumieją. Komunikacja jest niejasna w kwestiach materialnych.

★★★☆☆

Praca

Twoja zdolność do planowania przyszłości pomoże Ci rozwiązać ogromny problem. Musisz liczyć tylko na siebie.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Dzisiaj może być napięty dzień dla tych, którzy są umocnieni na swoich pozycjach lub którzy trzymają swój ster, by wyrażać swoje zdanie. Ci, z którymi masz do czynienia, będą tak samo stronniczy w opiniach, jak ty i konflikty, sprzeczki mogą być obecne wokół ciebie...

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

Nie podejmuj radykalnych decyzji, szczególnie w sprawach emocjonalnych. Bądź zadowolony z tego, jak radzisz sobie ze swoim podejściem do swojej rodziny. Twoi koledzy, sąsiedzi i rodzina mogą cię denerwować lub mocno z tobą dyskutować, a emocje będą bliskie granic wytrzymałości.

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

To będzie dzień, który jest lepszy dla nauki i uczenia się niż dla spraw związanych z twoimi związkami. Skoncentruj się na konkretnym przypadku, badaniach lub dossier… Albo zanurz się w dobrej książce, zamiast próbować usłyszeć siebie w klimacie, który nie będzie sprzyjał spojrzeniom w głąb siebie.

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.