Panna: Horoskop na dzień 11 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, którą wybrać drogę. Twój apetyt sprawia, że sięgasz po nieodpowiednie potrawy. Czas pomyśleć o wyglądzie zewnętrznym, dzięki temu będziesz miał więcej sił witalnych.


★★☆☆☆

Nastrój

Możesz stać się niezdarny w kontakcie z « prawomyślnymi » osobami. Postaraj się poznać nowych ludzi.

☆☆☆☆☆

Miłość

Nie staraj się za wszelką cenę analizować. Zdrowy rozsądek i serce nie idą dobrze w parze. Nie rozpoczynaj niewygodnych negocjacji. Będziesz poszukiwać ciszy i spokoju ponad wszystko.

★☆☆☆☆

Pieniądze

Bądź cierpliwy i zachowaj zimną krew. Inni będą zabiegać o spotkanie z Tobą, co niesie za sobą ryzyko utraty czasu.

★☆☆☆☆

Praca

Nie będziesz obchodził się dzisiaj zbyt delikatnie ze swoimi współpracownikami. Uważaj, Twoje krytyczne podejście obróci się przeciwko Tobie.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 09 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Nie dyktuj innym jak powinni się zachowywać. Nawet jeśli twoje intencje są godne pochwały, inni ludzie mogliby odwzajemnić twoje zachowanie, a nawet sami przeprowadzić lekcje na temat filozofii, jak cieszyć się życiem i otwierać się na innych. Relaks w rodzinnej atmosferze uczyni cię lepszym człowiekiem.

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Wrzesień a 13 Wrzesień

Powinieneś łagodzić swoje krytyczne uwagi, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo zetknięcia się z nimi przez osoby, które są blisko ciebie, co może negatywnie na nie wpłynąć... To, co traktujesz jako nieistotne i lekkie, jest wyrazem radości życia, warto by było gdybyś naśladował takie zachowania i dzielił się pozytywną energią. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Wrzesień a 22 Wrzesień

W swojej rodzinie poczujesz się najlepiej, poradzisz sobie, a będzie to raczej napięty emocjonalnie okres. Nie skupiaj się na szczegółach. Wykonuj swoje obowiązki, nie lekceważ pracy, działaj w dobrym towarzystwie. Energii nie zabraknie ci przez kilka dni. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.