Rak: Horoskop na dzień 6 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Wciąż pomagasz wszystkim tym, którzy Cię potrzebują, powinieneś jednak ustalić pewne granice. Doświadczysz pewnych małych nieprzyjemności. Powinieneś udoskonalić swoje zdrowie i samopoczucie fizyczne, jak i psychiczne. Nie bagatelizuj zdrowego trybu życia.


★★☆☆☆

Nastrój

Jesteś przepełniony pragnieniem odnalezienia wewnętrzego bezpieczeństwa. Uważaj, abyś nie odizolował się zbytnio od innych.

★★★☆☆

Miłość

Będziesz musiał włożyć wiele starań, aby zrozumieć fundamentalne zamierzenia Twojego partnera ; zdasz sobie sprawę z tego, że lepiej będzie porzucić stare przyzwyczajenia.

★★★☆☆

Pieniądze

Patrząc w przyszłość, musisz pamiętać lekcje z przeszłości, która jednak nie może być powodem do biernego zachowania, kiedy stawiasz czoła obecnym możliwościom.

★★★☆☆

Praca

Skupi się dziś na jakości. Twoja wytrwałość przyniesie odpowiednie wyniki.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 07 stopnie, 38 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Księżyc podstępnie stworzy atmosferę, która będzie stresująca i nie pozwoli ci zachowywać się spokojnie. Nie będziesz w stanie tolerować niecierpliwości innych i chciałbyś spokojnie się nad wszystkim zastanowić. Idealną rzeczą byłoby znalezienie absorbującej, ale spokojnej rozrywki. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

Niezależne przejawy buntu będą miały dziś wpływ na stosunki rodzinne, a wokół ciebie mogą pojawić się napięcia. To będzie dzień zachęcający do wyrażania siebie. Wyraź to, co wszyscy czują, ale postaraj się pozostać taktownym. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Nie złość się dzisiaj, ponieważ może to szybko osiągnąć niespodziewane i całkowicie nadmierne proporcje! Zwykle masz silne wahania nastroju, ale dzisiaj twój układ nerwowy może być poddany poważnym obciążeniom i będziesz musiał spojrzeć na pewne rzeczy z nowej perspektywy. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.