Ryby: Horoskop na dzień 11 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Będziesz bardziej zdekoncentrowany niż zazwyczaj oraz bardziej otwarty na rozmowy z innymi. Jesteś w dobrej formie, więc poświęć trochę czasu na rozwijanie swoich zainteresowań. Użyj swoich zapasów sił do wzmocnienia odporności.


★★☆☆☆

Nastrój

Nie będziesz narzekać na brak okazji do wyróżnienia się z tłumu. Nie ma sensu wyolbrzymiać spraw, trzymaj się wyczucia proporcji.

☆☆☆☆☆

Miłość

Nie staraj się za wszelką cenę analizować. Zdrowy rozsądek i serce nie idą dobrze w parze. Nie rozpoczynaj niewygodnych negocjacji. Będziesz poszukiwać ciszy i spokoju ponad wszystko.

★☆☆☆☆

Pieniądze

Doszlifowanie Twojej pracy do perfekcji sprawi Ci ogromną radość. Będziesz z siebie dumny.

★☆☆☆☆

Praca

Potrzebujesz więcej zwykłych rozmów, aby podbudować swoją motywację do pracy. Spróbuj zbliżyć się do innych.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 09 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Nie można dać się zwieść dobrodusznej atmosferze. Życzliwość nie oznacza przyzwolenia na wszystkie twoje ekscesy, w szczególności chciwość, a obecne nadużycia z powodu tego rodzaju wpływów mogą skończyć się tym, że poniesiesz negatywne konsekwencje. Twardo stąpaj po ziemi i zachowaj zimną krew.

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Twoje życie towarzyskie i zawodowe będzie aktywne, ale może to spowodować stres, jeśli nie uodpornisz się na negatywne emocje, w szczególności, spróbuj wykazać dynamiczną wolę. Coś wisi w powietrzu, więc bądź elastyczny i podejmij działania. 

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Sprawdź, czy masz powód do entuzjazmu. Nie powinieneś podejmować nieprzemyślanego ryzyka tylko dlatego, że pracujesz nad jednym z przedsięwzięć. Niewłaściwa reakcja może wyrządzić ci krzywdę, a nawet sprawić, że będziesz wyglądał śmiesznie, jeśli nieproporcjonalnie dramatyzujesz.

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.