Ryby: Horoskop na dzień 14 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Nie wdawaj się w burzliwe dyskusje, szczególnie dzisiaj, masz ważniejsze rzeczy do zrobienia. Pamiętaj o oddzieleniu pracy od życia osobistego i nie przepracowuj się.


★★★☆☆

Nastrój

Nic nie będzie w stanie popsuć Twojego dobrego nastroju. Twój optymizm i energia pozwolą Ci cieszyć się życiem ! Małostkowość osób wokół Ciebie nie wpłyną na Ciebie w żaden negatywny sposób.

★★★☆☆

Miłość

Rozmowa odnosząca się do Twojego życia miłosnego będzie niezbędna. Rozwiąż wszelkie nieporozumienia, nawet te, które są mało ważne, dzięki temu udoskonalisz swój związek.

★★☆☆☆

Pieniądze

Obecne przeszkody są pestką wobec oczekiwanych rezultatów.

★★★☆☆

Praca

Powinieneś oprzeć się chęci zwierzenia się współpracownikom. Zachowaj swoje życie prywatne dla przyjaciół i rodziny.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 26 stopnie, 50 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Podkreślona zostanie materialna strona twojego życia. Nie podejmuj ryzyka i uważaj na kupowanie pod wpływem impulsu. Zagraj w grę, ale pozostań w gotowości. Twoja wyjątkowa intuicja i pomysłowość, w połączeniu z niepokojami otoczenia, mogą dać ci naprawdę wielką szansę. 

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Jeśli jesteś zakochany, będzie to wspaniały dzień, złożony z emocji, spontanicznych deklaracji i szybkich uderzeń serca. Jeśli jesteś samotny, możesz być w stanie dzisiaj kogoś uwieść. W każdym razie będziesz uroczy i niedostępny. 

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Będziesz żywił się otaczającą Cię energią, ale zachowasz umiar. Będziesz jednak spostrzegawczy i zręczny, a jeśli będziesz myślał o swoich interesach, będziesz potrafił zabrać się do rzeczy, podążając za intuicją i korzystając z pomysłów lub inicjatyw innych. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.