Skorpion: Horoskop na dzień 17 Wrzesień 2019

Przepowiednie astralne

Będziesz dziś wiele rozmyślać nad czymś związanym z Twoją przeszłością, dzięki czemu udoskonalisz swoje pomysły. Nie popełniaj tych samych błędów... Zrelaksuj się pod koniec dnia.


★★★☆☆

Nastrój

Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Jesteś bardzo podejrzliwy. Podjęcie działań pozwoli Ci odrzucić wszelkie wątpliwości.

★★★☆☆

Miłość

Jeśli jesteś singlem, odkryjesz przeróżne okazje, by ulepszyć swoje życie miłosne. Twoja nadmierna witalność może sprawić, że przedobrzysz z euforią, więc nie podejmuj dalekosiężnie idących decyzji.

★★☆☆☆

Pieniądze

Obecne przeszkody są pestką wobec oczekiwanych rezultatów.

★★★★☆

Praca

Poświęcisz się pracy zespołowej, oferując Twoje wszelkie umiejętności i nic Cię ku temu nie powstrzyma.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 29 stopnie, 49 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

To będzie dzień dla promotorów i hostess. Pomiędzy domowymi smakami, księżycową atmosferą zachęcającą do spędzania wolnego czasu i dzieleniem się dobrymi i pięknymi rzeczami, twoja zdolność do zabawiania gości wpadnie w aktywny rytm. Twoja intuicja pomoże ci w stworzeniu idealnego wieczoru, beztroskiego i błyszczącego w harmonijnej atmosferze.

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

Księżyc zabarwi twoją niekiedy słabnącą pasję wyrafinowaniem, obiektywizmem i większą elastycznością w twoich relacjach. Nie próbuj się izolować. Będziesz w stanie mieć najbardziej użyteczne relacje z ludźmi, którzy w tej chwili będą bardzo otwarci. Pokaż trochę wrażliwości w swoich argumentach, ponieważ ludzie mogą być delikatni...

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

Będziesz mógł dowiedzieć się wiele o ludzkiej naturze poprzez obserwowanie innych ludzi. Ci, którzy są szczególnie ekspresyjni, opowiedzą ci o swoich aspiracjach, gustach lub gniewie. To da ci kopalnię informacji, dzięki czemu będziesz mógł być bardziej sprytny w spieraniu się w różnych sprawach!

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.