Waga: Horoskop na dzień 6 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Bądź zdeterminowany, pewne pokusy mogą Ci stanąć na Twojej drodze. Z trudnością przyjdzie Ci dzisiaj bycie opanowanym. Jesteś w lepszej formie i czujesz się na siłach, aby stawić czoła temu, co nieuniknione. Nie marnuj swoich sił na bezsensowne rozmowy.


★★★★☆

Nastrój

Zajmiesz się czymś, na co do tej pory nie wzracałeś uwagi. Zaufaj bliskim Ci osobom, możesz na nich polegać.

★★★★☆

Miłość

Nie upieraj się przy swoim. Cokolwiek Cię trapi, najlepsza zawsze jest rozmowa z kimś zaufanym.

★★★☆☆

Pieniądze

Twoja równowaga nie zostanie w żaden sposób zachwiana. Wykorzystaj to jak najlepiej, aby naprawić skutki pewnej sytuacji.

★★★★☆

Praca

Bądź skoncentrowany oraz czujny dzisiaj w dokonaniu kroków na tle prawnym bądź biurowym.

Horoskop na jutro

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 07 stopnie, 38 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Twoja inicjatywa wzrośnie dzisiaj dziesięciokrotnie, więc idź z prądem i wejdź na arenę! Szczęście leży w twoich relacjach i spotkaniach z innymi. Będziesz czerpać korzyści z energii i zdecydowania innych. Będziesz oceniać swoje opinie, utrzymywać równowagę, osiągać porozumienia i generalnie staniesz się niezbędny! 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Październik a 14 Październik

Indywidualna determinacja będzie dominować tego dnia. Dzisiaj będzie dzień, w którym odniesiesz sukces albo samodzielnie albo też dzięki pomocy innych. Dopóki jesteś zależny od innych w swoich wyborach, tak naprawdę nie będziesz w stanie czuć się osobiście spełniony. Nadszedł czas, aby podjąć ostateczne decyzje i trzymać się ich, aby mieć satysfakcjonującą przyszłość. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 15 Październik a 23 Październik

Atmosfera będzie dynamiczna… Nie bądź niechętny wobec rosnącej liczby wszelkiego rodzaju próśb skierowanych do Ciebie! Dzisiaj będziesz miał tysiące okazji do wyróżnienia się w pozytywny sposób, zwłaszcza dzięki swoim umiejętnościom i szansie, by stać się niezbędnym 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.