Bliźnięta: Horoskop na dzień 12 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Twój zdrowy rozsądek prowadzi Cię w dobrym kierunku. Niektórzy nazwali by to łutem szczęścia, a Ty jesteś po prostu rozsądny. Odrzuć pewne przyzwyczajenie, które wcale Ci nie pomagają. Przyjrzyj się z bliska swoim nawykom jedzeniowym.


★★★★★

Nastrój

Dowiesz się o pewnej delikatnej sytuacji. Tylko od Ciebie zależy, jak spojrzysz na pewne kwestie, nie zwlekaj ani minuty dłużej!

★★★★★

Miłość

Czujesz się bardziej optymistyczny, hojny oraz otwarty na swojego partnera. Czas na wyrażanie Waszych opinii na niewygodne tematy. Umocnijcie Wasze więzi i porozmawiajcie o wspólnych planach na przyszłość.

★★★★★

Pieniądze

Twoja śmiałość odpłaca się. Okoliczności pokazują, że miałeś rację, więc wykorzystaj to jak najlepiej i popracuj nad swoimi marzeniami.

★★★★★

Praca

Twoje oryginalne pomysły są ciekawe. Nie wahaj się nad przedyskutowaniem ich ze swoim otoczeniem, aby wprowadzić je w życie.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 23 stopnie, 11 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Dwa koła będą na porządku dziennym, więc wsiądź na rower lub na motocykl ze swoich marzeń… Ale bądź rozsądny i umiarkowany za kierownicą. Twoje umiejętności prowadzenia pojazdu i doskonały refleks nie oznaczają, że możesz zrezygnować ze środków ostrożności, takich jak kaski i pasy bezpieczeństwa .

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Czerwiec a 10 Czerwiec

Już dziś możesz czerpać wielką satysfakcję z krótkich podróży. Nie będziesz miał żadnych problemów, a będziesz bardzo elokwentny wobec publiczności, która będzie uważna i otwarta na twój błyskotliwy humor. To będzie piękny dzień. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Czerwiec a 20 Czerwiec

Będziesz przepełniony planami i rozwiniesz swoje zainteresowania. Otrzymasz wielką przyjemność z krótkich, przypadkowych spotkań. Nie będziesz robił nic trwałego, ale będziesz miał wspaniałe, bardzo satysfakcjonujące chwile, a także będziesz promienny w towarzystwie 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.