Byk: Horoskop na dzień 7 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Zdasz sobie sprawę z pewnych pomyłek z przeszłości. Powinieneś się komuś z nich zwierzyć. Śmiało! Dzięki Twojej pewności siebie przekonasz innych do Twoich teorii.


★★☆☆☆

Nastrój

Nie będziesz mógł się powstrzymać od użycia mocnych słów, by zazczaczyć swój teren. Bądź bardziej powściągliwy.

★★★☆☆

Miłość

Poświęcisz całą swoją energię na budowanie osłony wokół Twojego związku. Twój partner nie doceni Twojego zachowania. Skończ z tym jak najszybciej, zanim odetniesz się całkowicie od reszty świata.

★★★☆☆

Pieniądze

Dowiesz się czegoś nowego dzisiaj, co będzie pożyteczne dla Twoich kwestii finansowych.

★★★☆☆

Praca

Ignorujesz pewne ważne szczegóły. Bądź ostrożny, aby niczego nie przeoczyć, raz jeszcze sprawdź swoją pracę.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 19 stopnie, 41 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Dzisiaj będzie dobry dzień dla przedstawicieli, sprzedawców i artystów, którzy wykażą bardziej przekonujące postawy i dodadzą więcej estetycznych emocji i wyrafinowanych smaków w odniesieniu do komercyjnych prezentacji lub wystąpień dyplomatycznych.

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

Twoja codzienna rutyna będzie bardzo przyjemna. Zmysłowo i z miłością do dobrego życia, spędzisz kilka dni, widząc, czując i smakując dobre i piękne rzeczy. Dopóki nie kierujesz się w stronę rzeczy szkodliwych, będzie to wspaniały sposób na stworzenie niezapomnianych chwil dobrego samopoczucia.

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

Uprzejmość i estetyka zostaną podkreślone podczas wszystkich relacji z innymi w codziennym życiu. Relacje będą proste, w niektórych przypadkach powierzchowne, ale zawsze uprzejme. Będziesz w stanie zrobić ogromny postęp w bardzo krótkim czasie, o ile skupisz się na celach i weźmiesz pod uwagę innych ludzi.

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.