Koziorożec: Horoskop na dzień 17 Wrzesień 2019

Przepowiednie astralne

Z łatwością przyjdzie Ci poświęcenie czasu dla swojej rodziny. Czas na skupienie się na szczegółach, które jakiś czas temu zostały odłożone na bok. Zregeneruj siły ! Dobrym pomysłem byłoby zaczerpnięcie świeżego powietrza.


★★★☆☆

Nastrój

Będziesz czuł się zakłopotany przez szczegółowe pytania, którymi zostaniesz obsypany. Nie spiesz się, wyciągnij najpierw pewne wnioski.

★★☆☆☆

Miłość

Podążaj za swoją intuicją, będzie to właściwa decyzja. Połóż fundamenty nowych planów opartych na rzeczywistości... Poświęć również więcej czasu na przeanalizowanie ich, zanim podejmiesz decyzję. Nie jest to jeszczena to odpowiedni czas.

★★★☆☆

Pieniądze

Szkolenie może być bardzo korzystne dla Twoich finansowych ambicji. Pomyśl o tym poważnie, decyzja należy do Ciebie.

★★★☆☆

Praca

Poświęcisz całą swoją uwagę wszystkiemu, co robisz. Twoje tempo pracy znacznie się przyspieszy.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 29 stopnie, 49 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Nie bądź zbyt spięty w swoim życiu towarzyskim. Możesz być wyluzowany i poważny w tym samym czasie. Te dwie cechy niekoniecznie są niezgodne. Będziesz miał wiele do nauczenia się o wygodnym życiu, czułych i ciepłych relacjach. To, o czym zapominasz: przyjemność w życiu jest koniecznością!

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Styczeń a 11 Styczeń

Przestań patrzeć na ludzi tak bardzo z góry. Uczucia innych są tak samo ważne jak twoje i byłoby w twoim interesie być bardziej elastycznym. Jeśli nie, szybko staniesz się niepopularny, szczególnie w pracy. Takt, tolerancja i cierpliwość powinny być twoimi ulubionymi atutami!

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Styczeń a 20 Styczeń

Lepiej pracuje ci się samemu lub w małych zespołach, ale dziś będziesz musiał się zmagać z rówieśnikami, aby robić postępy w umowach, kompromisach i poprawkach. Praca w zespole będzie dobrze widoczna, a wszystko, co musisz zrobić, to współpracować z dobrą wolą.

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.