Koziorożec: Horoskop na dzień 16 Listopad 2019

Przepowiednie astralne

Jesteś przytłoczony ilością przedsięwzięć pod różną postacią. Pewien wybór wydaje się dość trudny, nie spiesz się z podjęciem decyzji. Stres przysparza Ci problemów na tle żołądkowym. Powinieneś znaleźć trochę czasu, by odpocząć w samotności.


★★★★☆

Nastrój

Zostaniesz dzisiaj doceniony za Twój optymizm i za energiczne podejście. Bycie w samotności może zrujnować ten potencjał, który w Tobie tkwi.

★★★★☆

Miłość

Będziesz zrelaksowany, pogodny oraz bardziej dobroduszny. Czas rozejrzeć się wokół i pójść za tym, co sprawia Ci najwięcej radości. Zacznij bardziej polegać na Twoim partnerze i naładuj swoje baterie.

★★☆☆☆

Pieniądze

Bycie zbyt surowym sprawi, że będziesz mniej skłonny do kompromisu w biznesowych negocjacjach.

★★★★★

Praca

Będziesz kreatywny ; odnajdziesz kilka sposobów na ułatwienie swojego życia. Postaraj się dzisiaj je urzeczywistnić.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 10 stopnie, 26 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będzie to „kobiecy” dzień, w którym przyjemności życia i dążenie do komfortu, a zwłaszcza komfortu emocjonalnego, będą miały pierwszeństwo przed konkurencją lub ambicjami. Będziesz musiał dostosować swoją broń i zasoby, okazując zainteresowanie tym, którzy są blisko ciebie! Jeśli jesteś singlem, na pewno będzie to starsza ciotka lub kuzyn, która będzie zachwycona, że cię zobaczy. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Styczeń a 11 Styczeń

Atmosfera wyda się sprzyjająca i dynamiczna. Będziesz chciał iść w kierunku innych i znaleźć współpracowników, towarzyszy i współgraczy. Dla niektórych będzie to poszukiwanie w życiu miłosnym, z potencjalnymi spotkaniami, a nawet małżeństwem. Praca zespołowa będzie dobrze się rozwijała. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Styczeń a 20 Styczeń

Nastrój przejdzie od analizy i krytyki do bardziej emocjonalnych wartości. Emocje zyskają przewagę i będziesz miał okazję zadeklarować swoje uczucia, podpisać korzystną umowę lub po prostu mieć doskonałe, dynamiczne i produktywne relacje z innymi. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.