Lew : Horoskop na dzień 12 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Wolna ręka do działań, w szczególności finansowych, które okażą się bardzo korzystne. Twój umysł jest dziś w najlepszej formie. Obarczysz się wieloma zadaniami. Bądź rozsądny.


★★★★★

Nastrój

Będziesz posiadał więcej swobody do działania. Dzisiejszy dzień sprzyja nowym przedsięwzięciom finansowym.

★★★★☆

Miłość

Otacza Cię atmosfera pełna uczuć i czułości. Zrozumiesz, że zachowanie odpowiedniego dystansu może okazać się bardzo konstruktywne. Popracuj nad zaufaniem do Twojego partnera.

★★★★★

Pieniądze

Nie będziesz zbyt cierpliwy dzisiaj w pracy zespołowej. Dołóż wszelkich starań do pojednania się z innymi.

★★★★★

Praca

Otaczająca atmosfera pomoże Ci w dołożeniu wszelkich starań do Twoich przedsięwzięć. Będziesz potrzebny i zdasz sobie z tego sprawę.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 23 stopnie, 11 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Pospiesz się i skorzystaj z tego wspaniałego księżycowego wpływu. Przez kolejne kilka godzin będzie służyć twoim interesom, eliminując przeszkody, ułatwiając przepływ energii i zwiększając elokwencję. Obdarzy cię swoim własnym urokiem, opartym na pewności siebie i beztroskim podejściu. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

To będzie korzystny okres i łatwo znajdziesz nowych współpracowników, którzy będą bardzo konkretni w swoim zachowaniu. To będzie prawdziwe szczęście dla twoich planów, bez względu na to, jakie one są, będziesz czerpać profity z gorącej atmosfery wokół ciebie. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

Nowe relacje wyglądają bardzo perspektywicznie. Będziesz miał okazję spotkać miłych ludzi, a niektóre osoby okażą się prawdziwym wsparciem. Będziesz miał okazję skorzystać z ich obiektywnych opinii, które będą pozbawione wszelkich subiektywnych komentarzy i będą bardzo przydatne do oceny sytuacji. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.