Rak: Horoskop na dzień 17 Wrzesień 2019

Przepowiednie astralne

Twoja zdolność przystosowania się do zmian przyniesie Ci powodzenie. Nowe możliwości na horyzoncie! Bądź na nie otwarty. Tłumione w sobie emocje źle wpłyną na Twój metabolizm, unikaj pikantnych potraw.


★★★☆☆

Nastrój

Jesteś dzisiaj zdeterminowany do kontynuowania wczorajszych spraw i do podążania w kierunku swoich aspiracji.

★★★☆☆

Miłość

Masz większą władzę i możliwości, niż przypuszczasz. Musisz walczyć przeciwko fatalizmowi, który wróci z Twojej przeszłości i który nie ma żadnego związku z obecną sytuacją.

★★☆☆☆

Pieniądze

Drobne kwestie zatrzymują Cię w skupieniu się na Twoich planach osobistych. Codzienne obowiązki są czasochłonne. Zanim zabierzesz się za papierkową robotę, postaraj się ułożyć je w odpowiedniej kolejności.

★★☆☆☆

Praca

Przyjmiesz dzisiaj zbyt defensywną postawę wobec osób, z którymi współpracujesz. Nie bierz wszystkiego za współzawodnictwo...

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 29 stopnie, 49 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Skoncentruj się na życiu rodzinnym, aby uniknąć napięć w pracy. Będziesz zbyt wrażliwy i ryzykujesz, że w jakikolwiek sposób odczujesz brak ciepła… Ludzie będą mili, ale pozostaną daleko, co sprawi, że poczujesz się wyjątkowo nieswojo i popchnie cię to do nieprzewidywalnych ruchów.

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

Zamiast niepokoić się frywolną atmosferą, jak najlepiej wykorzystuj nastrój każdego, aby kontynuować swoje plany. Jeśli jesteś beztroski i wesoły, twoje pomysły, wymagania i projekty będą łatwiejsze. Nie wchodź w konflikt z ludźmi!

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Nie daj się zmanipulować szantażem emocjonalnym. Twoje poszukiwania harmonii mogą doprowadzić niektórych do niedopuszczalnego kompromisu, który wyrządziłby ci w dłuższej perspektywie szkodę. Zachowaj godność we wszystkich okolicznościach. Potrzebujesz szacunku, ale także wykazania pewnej dojrzałości w swoich wymaganiach...

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.