Ryby: Horoskop na dzień 16 Listopad 2019

Przepowiednie astralne

Nawiążesz inspirujące kontakty, które otworzą przed Tobą wiele nowych możliwości. Nowe przyjaźnie są na wyciągnięcie ręki. Dużo pracujesz ostatnimi czasy, Twój umysł domaga się odpoczynku. Poświęć na to trochę czasu, a wszystko się ułoży!


★★★★★

Nastrój

Z łatwością przyjdzie Ci poznać pewne interesujące osoby... Czas na zmiany !

★★★★☆

Miłość

Rozmowa telefoniczna bądź wiadomość podniesie Twojego ducha, a pewna przeszkoda zniknie z Twojej sfery miłosnej. Będziesz w stanie dać upust Twoim emocjom.

★★★★★

Pieniądze

Ten dzień będzie bardzo korzystny w sprawach związanych z podpisaniem oficjalnych dokumentów.

★★★★★

Praca

Możliwość zmiany kariery zawodowej jest warta Twojej uwagi. Zastanowisz się nad nią bardzo spontanicznie.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 10 stopnie, 26 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Jeśli musisz podejmować ważne decyzje dotyczące dzieci, znajdziesz pomoc, ochronę, zrozumienie i życzliwość. Wiele praktycznych problemów może zostać łatwo rozwiązanych, a dzięki temu będziesz mieć dużą dawkę pozytywnej energii wśród innych obszarów zainteresowań. 

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Posłuchaj swojego serca! Twoje prawdziwe aspiracje będą dobrze zharmonizowane i będzie to czas na przeżywanie chwil pełnych miłości lub tworzenie dzieł wysokiej jakości. Poeci, artyści, przedsiębiorcy i liderzy będą mogli swobodnie poruszać się po tym nurcie. 

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Dom, kominek i rodzina będą dzisiaj na pierwszym miesjcu, spotka cię więcej stabilności, ciepła i ochrony. Ci, którzy nie mają życia domowego, będą do niego dążyć i wykorzystywać swoją niesamowitą intuicję, aby dostrzec, a następnie przyciągnąć ludzi, których mogą zintegrować z ich codziennym życiem. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.