Ryby: Horoskop na dzień 17 Wrzesień 2019

Przepowiednie astralne

Mars prowadzi Cię we właściwym kierunku i powinieneś skupić się na wszystkich ciążących sprawach. Pomimo zobowiązań, powinieneś znaleźć czas na aktywne spędzanie wolnego czasu, aby oderwać się od problemów i odpocząć psychicznie.


★★★☆☆

Nastrój

Będziesz działać w bardziej przemyslany sposób niż zwykle. Pewne osoby chętnie Ci się zwierzają, nie nadużywaj tego!

★★★★★

Miłość

Warunki są znakomite do odprężenia się z partnerem i do wykorzystania darów Amora. Możesz być spokojny, Twój związek staje się stabilniejszy, pomimo tego, że w oczach innych wygląda inaczej. Bądź otwarty na wszelkie możliwości.

★★★★☆

Pieniądze

Twoja kreatywność wobec sfery finansowej wzrasta. To jest bardzo korzystny czas na przejęcie inicjatywy.

★★☆☆☆

Praca

Zamierzasz zamienić pewną opinię na inną, ale idącą w dobrą stronę. Być może jednak uciekniesz się do wymówek, by wytłumaczyć tę zmianę.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 29 stopnie, 49 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Atmosfera będzie różnorodna z uwagi na wielką harmonię i emocje panujące we wszystkich relacjach To nie będzie łatwe równanie, ponieważ szybko zostaniesz zanurzony w dużej liczbie niewyraźnych wrażeń. Będziesz miał raczej tendencję do samodzielnej ucieczki przed ryzykiem związanym z relacjami, których tak naprawdę nie znasz...

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Ludzie będą towarzyscy, mili i często przychylnie nastawieni. Mimo to będziesz bardzo ostrożny wobec frywolności panującej wokół ciebie i spróbujesz zbliżyć się do tych, których najlepiej znasz, aby naładować baterie, z dala od blichtru i bliżej prawdziwej czułości i swego serca.

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

To będzie dobry dzień, aby poprosić o pomoc lub poradę, zanim podejmiesz nowe działania lub opracujesz nowe strategie. Inni będą uprzejmi i lojalni, będą starać się dać ci pewność, nawet jeśli nie mogą ci pomóc w praktyczny sposób.

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.