Skorpion: Horoskop na dzień 7 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Otrzymasz pewne dobre wieści od znajomej bądź znajomego. Skontaktuj się z nimi bez żadnych obaw, nie musisz się niczym martwić. Będziesz czuć się o wiele lepiej we własnej skórze niż zwykle, skorzystaj z tej okazji do udoskonalenia sposobu odżywiania się.


★★★☆☆

Nastrój

Pojawią się przed Tobą nowe możliwości,. Rozmawiaj z innymi, tylko w ten sposób jesteś w stanie osiągnąć sojusze z innymi.

★★★☆☆

Miłość

Czułość jest dzisiaj zapisana w kartach. Będziesz pławić się w uczuciu rozkoszy, które doprowadzi Cię do chwil prawdziwej intymności. Osoby, które nie ukrywają swoich uczuć, mogą stać się ofiarami miłości od pierwszego wejrzenia.

★★★☆☆

Pieniądze

Będziesz miał okazję dać z siebie wszystko, dzięki Twojej upartości. Otwórz się na nadchodzące nowe pomysły.

★★★☆☆

Praca

Zachowuj nadal odpowiedni dystans. Przed rozpoczęciem wielkich zmian lepiej się zastanów.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 19 stopnie, 41 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Będzie to dzień uczuć, czy to w związku z miłością, przyjaźnią, czy bardziej przejściowymi relacjami. Upewnij się, że jesteś uważny i otwarty, nawet jeśli wolisz pozostać na uboczu. Największe możliwości tego potężnego księżyca zostaną ukryte w twoich relacjach i spotkaniach z innymi.

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

Jeśli użyjesz swojej intuicji, będziesz szczególnie sprytny w swoich analizach, ale byłbyś jeszcze bardziej skuteczny, gdybyś przyłączył się do sceny społecznej i dzielił się swoimi opiniami i doświadczeniami z innymi. Nie czekaj na rewelacje. Ludzie będą frywolni, ale te serdeczne relacje uczynią ci wiele dobrego.

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

Dzisiaj będziesz kuszony pięknymi rzeczami i harmonijnymi uczuciami. Wykorzystaj to najlepiej, aby zadeklarować swoje uczucia bez przerażania drugiej osoby nadmiernie żarliwą pasją lub nadmiernie silnymi emocjami. Będzie to idealna atmosfera do okazania entuzjazmu w eleganckich słowach.

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.