Skorpion: Horoskop na dzień 16 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Twoje reakcje będą konstruktywne, więc nie marnuj czasu na błahe wahania. Zwróć szczególną uwagę na wątrobę oraz na przejedzenie się. Ogranicz cukry do minimum.


★★★☆☆

Nastrój

Wszystko to, co jest wokół Ciebie zmieni się bardzo szybko i będziesz bombardowany różnymi prośbami. Nie gódź się na nie wszystkie.

★★★☆☆

Miłość

Twój partner nagle stanie się bardziej wymagający, nie po to jednak, by Cię zdenerwować. Zdasz sobie sprawę z tego, jak bardzo Twój partner Cię potrzebuje. Twoje zdolności uwodzenia są na pełnych obrotach.

★★★☆☆

Pieniądze

Nadarzy Ci się okazja, aby pokazać, że posiadasz plan, który jest przydatny dla każdego. Przedstaw swoją opinię, wspomnij również o swoich obawach.

★★★☆☆

Praca

Rozwiążesz problem, który psuje Twoje plany. Zrobisz szybkie postępy.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 21 stopnie, 29 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Nacisk zostanie położony na twoje relacje z innymi. Wykorzystaj to najlepiej, aby wszystko było jasne tymbardziej, że inni partnerzy są otwarci. Gdy problemy zostaną rozwiązane, poczynione zostaną niezaprzeczalne kompromisy i zastosowana zostanie dobra wola, nic nie będzie w stanie zniszczyć twoich sojuszy. 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

Klimat będzie gotowy do prawdziwych i często zmysłowych, pogłębionych dyskusji. Wykorzystaj możliwości dialogu z bliskimi. Spowoduje to nawiązanie nowych, trwałych relacji z osobami wokół ciebie i będziesz w stanie uwolnić się od własnych obaw, o ile o nich porozmawiasz. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

Twoja energia będzie bardzo śmiała, nie bój się uwierzyć we własne zdolności. Ten stan umysłu da ci uwodzicielski urok i całkowicie otworzy serce ukochanej osoby. W interesie tych, którzy są samotni, będzie otwartość, jeśli nie chcą pozostać sami. Miłość może być za rogiem! 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.