Waga: Horoskop na dzień 16 Listopad 2019

Przepowiednie astralne

Otrzymasz korzystne wsparcie, którego konsekwencje będą widoczne w przyszłym miesiącu. Czas na nawiązanie nowych znajomości! Unikaj negatywnych wpływów. Powinieneś zdecydowanie zażywać więcej ruchu i zmniejszyć siedzący tryb życia.


★★☆☆☆

Nastrój

Wszystko nabiera zbyt szybkiego tempa. Zachowaj dystans do spraw i unikaj wszelkich nieporozumień.

★★★☆☆

Miłość

Gwiazdy sprzyjają Twojemu życiu miłosnemu. Nowe pragnienia wraz ze sprzyjającymi okolicznościami będą w stanie urzeczywistnić się. Nie będziesz musiał mieć się na baczności.

★★☆☆☆

Pieniądze

Twoja szczerość może doprowadzić Cię do konfliktów, nie przedstawiaj innym wszystkich swoich planów.

★★★☆☆

Praca

Interwencja jednego z Twoich współpracowników będzie Ci wielką pomocą. Przyjmij pomoc bez oporów.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 10 stopnie, 26 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Składaj obietnice tylko, jeśli jesteś pewien, ponieważ szantaż emocjonalny będzie silną bronią w najbliższych dniach. Twoja naturalna empatia popchnie cię do ulegania innym, ale najmniejsze potknięcia z twojej strony będzie karane dziecinnymi dąsami, ekstrawaganckimi kaprysami lub dramatycznymi scenami... 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Październik a 14 Październik

Jeśli miałeś sprawy w rodzinie do omówienia, nie będzie to wspaniały dzień. Poczekaj kilka dni, zanim zareagujesz na potencjalną prowokację, która w wielu przypadkach będzie bardziej dziecinna niż agresywna. Nie bądź zbyt uzależniony, bo możesz paść ofiarą nastrojów innych osób. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 15 Październik a 23 Październik

Księżyc będzie miał wpływ na twoje życie rodzinne i wywoła wstrząsy. Tajemnice zostaną ujawnione, powiernicy powiedzą zbyt wiele, a ty nie będziesz przyzwyczajony do radzenia sobie nadmiernymi emocjami. Wyjaśniaj wszystko dokładnie tym, którzy są blisko ciebie, aby być pewnym, że jesteś dobrze zrozumiany. 

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.