Waga: Horoskop na dzień 17 Wrzesień 2019

Przepowiednie astralne

Będziesz dziś w centrum uwagi i bez najmniejszych problemów przekonasz innych do towarzyszenia Ci w pewnych przedsięwzięciach. Unikaj burzliwych kłótni, które wyssą z Ciebie resztki energii - nie będziesz tego żałować.


★★★★☆

Nastrój

Będziesz zadowolony z pożytecznych informacji, które pozwolą Ci korzystnie zrealizować Twoje plany w przyszłości.

★★★☆☆

Miłość

Dojdzie do bardzo ważnej zmiany. Czy to w formie skończenia relacji, powrotu pewnej sytuacji z przeszłości czy też nieporozumienie ze swoim partnerem, ta kwestia powinna zostać rozwiązana w delikatny sposób. Zachowaj odpowiedni dystans.

★★★★☆

Pieniądze

Bądź czujny, Twoja skuteczność w pracy przyciągnie tych, którzy naprawdę mogą Cię wykorzystać.

★★★☆☆

Praca

Twoja zdolność do skupienia swojej uwagi na szczegółach pomoże Ci sprostować spory błąd. Skup się na efektywności w pracy.

Horoskop na pojutrze

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 29 stopnie, 49 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Jeśli masz jakąś prośbę, na przykład o przysługę, ofertę pracy, podwyżkę lub oświadczenie do złożenia, pośpiesz się i wyrażaj swoje argumenty za pomocą charakterystycznej dyplomacji. Będziesz mieć wszelkie szanse, że zostaniesz wysłuchany, zrozumiany, a twoje życzenia zostaną spełnione...

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Październik a 14 Październik

Twoje mocne strony zostaną wyróżnione. Będziesz atrakcyjny i w dobrej formie, ale musisz dopilnować, aby unikać pochlebców, obłudników i kłamców. Zawsze czujesz się zbyt zależny od szacunku innych ludzi. Wzmocnij swoje poczucie własnej wartości, aby uniknąć zabrania na przymusową przejażdżkę!

Trzeci dekanat

Urodzony między 15 Październik a 23 Październik

W twoim życiu miłosnym księżyc będzie dążył do harmonii, zrozumienia i… Miłości o dużej perspektywie. Nie będzie jednak gwarancji, że olśniewające spotkania będą długotrwałe. Zachowaj spokój i zdrowy rozsądek, abyś nie spadł z wysokości, gdy ten czas minie (jutro!)

Następnego dnia


Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.