Baran, Horoskop na miesiąc Listopad 2019

Do 23 listopada Słońce i Merkury oświetlą obszary życia związane z Twoją seksualnością, z kryzysami, z rozwojem, ale również z pieniędzmi innych osób. Kierujesz się więc przede wszystkim intuicją i otwartością. Twój znak, w pełnym ogniu, odkryje w tym miesiącu nieznane części samego siebie. Zazwyczaj nie boisz się wyzwań, więc nie zmieniaj tego! Mars w Wadze aż do 19 listopada obudzi w Tobie wszelkie kwestie związane z partnerstwem i życiem małżeńskim. Nie zawsze warto prowokować, czasami lepiej po prostu dostosować się do drugiej osoby. Wenus w Strzelcu wzmocni Twoją chęć komunikacji w kwestii uczuć i Twoje libido. Jowisz, również w Strzelcu, wzmocni Twoje wartości i zachęci Cię do rozwoju osobistego. Twoje myśli zajmują również kwestie finansowe. Dzieje się tak przez planetę Uran w Byku, która zapowiada zmiany.


Miłość
będzie w tym miesiącu w centrum uwagi. Planety obdarzą Cię pozytywną energią, którą wykorzystasz właśnie w tej kwestii. Wenus w harmonii z Twoim Słońcem i z planetą Mars zwiększy Twoje pragnienia i chęć działania. Jesteś liderem, zadbaj więc o innych, a wszystko świetnie się ułoży.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Twoja kariera wciąż zmienia fundamenty, a dzieje się tak za sprawą tych dwóch planet: Saturna i Plutona. Pamiętaj, aby znaleźć czas na odpoczynek. Będzie to możliwe zwłaszcza od 19 listopada. Do tego czasu uważaj, aby Twoja energia nie zmieniła się w negatywną nerwowość.

Słońce w Skorpionie zwiększy w nas głęboką wrażliwość. Merkury, również w tym gwiazdozbiorze, zachęci nas do refleksji i lepszego zrozumienia każdego z naszych priorytetów. Zadamy sobie wiele egzystencjonalnych pytań. W listopadzie tego roku będziemy mniej kierować się rozumem, a bardziej emocjami. Aż do 19go listopada Mars, będący w gwiazdozbiorze Wagi, nie pozwoli nam na szybkie podejmowanie decyzji. Czeka nas wiele wahań, które mogą szybko nas zniechęcić do jakiegokolwiek działania. Po tej dacie przejdzie on do gwiazdozbioru Skorpiona, wzmacniając przy tym nastrój, w jakim się będziemy w danym momencie znajdować. Saturn i Pluton w Koziorożcu zachęcą nas do naprawienia błędów z przeszłości. Gwiazdy stają na głowie, abyśmy mogli odnaleźć w nas energię do rozwoju. Szalona Wenus w Strzelcu wraz z Jowiszem obudzą w nas idealizm i pasję, co znacznie wpłynie na nasze relacje miłosne! Nie zabraknie nam inspiracji i kreatywności!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.