Bliźnięta, Horoskop na miesiąc Październik 2019

Oto nadszedł dla Ciebie czas na refleksję. Twoje życie uczuciowe nie do końca Cię satysfakcjonuje, odważysz się więc stawić czoła trudnościom. Dobra wiadomość: jak już zdecydujesz się na pierwszy krok, z każdym dalszym będzie o wiele łatwiej. Jeśli coś dotyczy Twojego prywatnego życia, natychmiast budzisz w sobie ducha walki. Planety i gwiazdy zapowiadają wiele niespodzianek w tym miesiącu dla Ciebie. Relacje z innymi pozwolą Ci w rozwiązaniu pewnych sporów, jeśli w ogóle istniały. W okolicach 20 października, wszystko się ułoży. Czeka Cię wiele emocjonalnych chwil, których długo nie zapomnisz. Rodzina wyjdzie na pierwszy plan. Jeśli tylko uwierzysz w siebie i zaufasz innym, zapanuje piękna energia.

Miłość
Od 3 października omówisz niewygodne tematy. Pluton w Koziorożcu zachęci Cię do głębokich refleksji. Dotyczy to przede wszystkim kwestie miłosne. Nawet jeśli jesteś w idealmnym związku, masz wrażenie, że czegoś Ci brakuje. Szczera postawa zdecydowanie Ci pomoże.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Pamiętaj, że warto uzbroić się w cierpliwość, pozwól partnerowi rozwijać się w jego własnym rytmie. A może tak uda Wam się znaleźć to samo tempo? Gwiazdy czuwają nad Tobą w tym miesiącu. Wykorzystaj więc w pełni ten piękny czas.

Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.