Bliźnięta, Horoskop na miesiąc Grudzień 2019

Skupisz się w tym miesiącu przede wszystkim na pracy i na innych. Do 10 grudnia uważaj na swoje zdrowie, na profesjonalne relacje i na swój sposób komunikowania. Merkury, Twoja planeta, w Skorpionie na początku miesiąca, może obdarzyć Cię dość ciętym językiem i powrócić do tematów tabu. Zbyt wiele rzeczy schowanych pod dywanem? Do 22 grudnia Słońce w Strzelcu sprawi, że druga osoba będzie w centrum Twojej uwagi. Warto więc działać w delikatny sposób. Niebo intensywnie wpłynie również na rzeczy związane z dziedzictwem, prawem, ale i sensualnością. Powoli idziesz w kierunku stabilności. Masz świetne oko do finansów innych osób. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w gwiazdozbiorze Byka sprawi, że czeka Cię dużo czasu na refleksję. Do widzenia, lekkość bytu!

Miłość
Czeka Cię intensywny, być może nawet zbyt intensywny miesiąc w tej kwestii. Nie jesteś do tego przyzwyczajony, możesz więc poczuć się niekomfortowo aż do 20 grudnia. Zmieni się to jednak wraz z przejściem Wenus do gwiazdozbioru Wodnika. Z kolei Mars w Skorpionie zwiększy Twoje pożądanie i libido.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Rozpiera Cię w tym miesiącu nieskończona energia. Pamiętaj jednak, że nie wszystko da się kontrolować i przewidzieć. Znajdź też kilka chwil na zabawę, będzie to świetna okazja na spędzenie czasu wśród najbliższego otoczenia i na relaks!

Ten rok zakończy się pozytywnymi energiami dla nas wszystkich! Jowisz, Saturn, Uran i Pluton, wszystkie w harmonii między sobą i w żywiole Ziemi przygotują dla nas świetną bazę na przyszłość! Bądźmy więc ogrodnikami naszego własnego życia. Słońce w Strzelcu aż do 22 grudnia oraz Merkury od 9 grudnia zwiększą w nas entuzjazm i pragnienie korzystania z okazji, które się nam sprezentują. Pomoże nam w tym Mars w Skorpionie, który doda nam energii, obdarzy nas duchem walki. Będziemy wiedzieć, kiedy i w jaki sposób wyrazić swoje potrzeby. Wenus w Koziorożcu do 20 grudnia stworzy relacje pełne szacunku oraz stabilności. Z kolei od tej daty przejdzie ona do gwiazdozbioru Wodnika, co może doprowadzić do romansów i oznak wolności! Kiedy Słońce przejdzie do Koziorożca 22 grudnia, ogólna atmosfera stanie się spokojniejsza. Powoli zaczyna się zima. Warto więc znaleźć czas na chwile refleksji.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.