Byk, Horoskop na miesiąc Listopad 2019

Twój wzrok kieruje się w tym miesiącu w stronę innej osoby. Twoje życie uczuciowe przejdzie do centrum Twojej uwagi. Czeka Cię wiele rozmów, czasami burzliwych, od 19 listopada. Twoja spokojna natura może przekształcić się w ducha walki w tym miesiącu! Stanie się tak za sprawą Wenus w Strzelcu. Może dojść do pewnego niezrozumienia między Twoją spokojną naturą a wyrażaniem emocji w intensywny sposób. Mars w Wadze szuka w tym wszystkim harmonii, bez większego sukcesu. Aż do 19 listopada energia rozpiera Cię w pracy i w kwestiach zdrowotnych. Zapnij pasy, bo będzie się działo! Nowość, kreatywność, wolność... Oto menu na Twoje najbliższe miesiące!

Miłość
Potężne uczucia, które ciężko wyrazić... Zdecydowanie wolisz akcje od słów w tych kwestiach. Merkury w Skorpionie będzie jednak powoli zachęcać Cię do komunikacji. Nie bój się konfliktów, przecież wiadomo, że zrobisz wszystko, aby ich uniknąć.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wszechświat zachęci Cię do zmian i do otwartości na to, co niewidoczne, dzięki planecie Neptun. Z bardziej idealistycznym i duchowym nastawieniem kontynuuj dalej tę drogę, kierując się sercem.

Słońce w Skorpionie zwiększy w nas głęboką wrażliwość. Merkury, również w tym gwiazdozbiorze, zachęci nas do refleksji i lepszego zrozumienia każdego z naszych priorytetów. Zadamy sobie wiele egzystencjonalnych pytań. W listopadzie tego roku będziemy mniej kierować się rozumem, a bardziej emocjami. Aż do 19go listopada Mars, będący w gwiazdozbiorze Wagi, nie pozwoli nam na szybkie podejmowanie decyzji. Czeka nas wiele wahań, które mogą szybko nas zniechęcić do jakiegokolwiek działania. Po tej dacie przejdzie on do gwiazdozbioru Skorpiona, wzmacniając przy tym nastrój, w jakim się będziemy w danym momencie znajdować. Saturn i Pluton w Koziorożcu zachęcą nas do naprawienia błędów z przeszłości. Gwiazdy stają na głowie, abyśmy mogli odnaleźć w nas energię do rozwoju. Szalona Wenus w Strzelcu wraz z Jowiszem obudzą w nas idealizm i pasję, co znacznie wpłynie na nasze relacje miłosne! Nie zabraknie nam inspiracji i kreatywności!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.