Byk, Horoskop na miesiąc Wrzesień 2019

Uran w Twoim gwiazdozbiorze zachęca Cię do mówienia i robienia rzeczy, na które nigdy wcześniej nie starczyło Ci odwagi. Jeśli będziesz potrafił ubrać w słowa to, co chcesz powiedzieć, wszystko pójdzie po Twojej myśli. Jeśli jednak będziesz mieć z tym problemy, może zakończyć się to skomplikowaną wymianą zdań. W okolicach 5 września Twoja relacja miłosna stanie się poważna, warto wtedy zrobić krok do przodu. Kto wie, może to czas na zaręczyny? Twoje życie uczuciowe nabierze nieoczekiwanego kierunku. A jeśli to Ty decydujesz o Twoich relacjach miłosnych? W życiu rodzinnym przejmujesz ster, nie ma czasu na trwające dłużej nieporozumienia. Przyjaźń w tym miesiącu będzie trochę przypominała yo-yo. W danym momencie zamarzy Ci się spędzanie więcej czasu wśród przyjaciół, a w innym zapragniesz pozostać samemu i cieszyć się swoim własnym towarzystwem i zainteresowaniami. Z kolei życiem profesjonalnym zawładną nowości i niezapowiedziane zmiany. Warto wykazać się swoją kreatywnością, zostanie to zauważone.

Miłość
Wahasz się pomiędzy dwoma osobami – Wenus w Pannie pomoże Ci w słusznym wyborze bez utraty priorytetów. Jeśli zostaniesz poproszony o zmianę stanowiska w pewnej sprawie, kategorycznie odmówisz. W połowie września czeka Cię nowa sytuacja w miłości. Podjęte dawno decyzje wracają na pierwszy plan, przeszłość z Tobą gra.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Słońce wesprze Cię w każdym przedsięwzięciu, czy dotyczy ono miłości, czy nie. Szkoda byłoby nie skorzystać z tych dobrych wpływów, inaczej możesz tego żałować.

Niezależnie od dziedziny, pewne sytuacje, które do tej pory nie zostały rozwiązane, wracają na pierwszy plan. Układ planet wskazuje na konieczność podjęcia decyzji. Kwestie miłości przeważają nad wszystkimi innymi. Od drugiej połowy września, przyjdzie czas na sformalizowanie związku. Szczęście wkroczy w nasze życia przede wszystkim pod koniec miesiąca. Warto więc wtedy mieć oczy szeroko otwarte! Wtedy też rodzina wróci na pierwszy plan, pewne sytuacje powinny się rozwinąć – nie czekaj, aż będzie za późno. Słońce w gwiazdozbiorze Panny obiecuje piękne możliwości w życiu profesjonalnym. Czas więc uruchomić swoją kreatywność. Zacznijmy od nowych pomysłów, skorzystamy na tym w najbliższych miesiącach.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.