Horoskop na miesiąc Czerwiec 2018 dla znaku zodiaku Lew

Wszelkie niepewności dobiegają końca: udaje Ci się wreszcie wyjaśnić sytuację i odnajdujesz rozwiązania swoich problemów. Powinieneś zaakceptować rzeczy takie, jakimi są, zwiększając przy tym swoją tolerancję. Odkryjesz dzięki temu, że rzeczywistość jest bardziej w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami, niż się tego spodziewałeś. Napawa Cię to entuzjazmem. Jednak będziesz potrzebować czasu, aby to wszystko sobie ułożyć w głowie - może zajmie Ci to chwilę, a może trochę dłużej, aby przyzwyczaić się do nowej codzienności. Odkryjesz również w tym miesiącu pewne niespodziewane informacje, będą one napawały Cię szczęściem. Czujesz, że wszystko może się wydarzyć, przeżywasz niezwykle dynamiczny i efektywny etap swojego życia. Jeżeli jesteś w trakcie ważnego zakupu (np. nieruchomości) lub w trakcie rozwoju projektów zawodowych, będziesz musiał przedostać się przez pewne wymagania prawne lub administracyjne, które mogą wywołać w Tobie frustrację. Pamiętaj jednak, że jest to koniecznością, aby dojść do celu. Najlepszym momentem dla Ciebie w tym miesiącu będzie początek czerwca, kiedy Merkury i Wenus wpłyną pozytywnie na Twoje relacje z innymi (

Miłość
, przyjaźń, rodzina, relacje zawodowe). Podczas pewnego spotkania rodzinnego będziesz mieć możliwość upewnienia się co do swojej roli. 8 czerwca pewna kobieta z Twojego otoczenia wesprze Cię i ochroni przed pewnymi kłopotami. W okolicach 17 czerwca będziesz mieć dobry refleks.

Miłość
Zdecydowanie potrzebujesz nowej energii w relacjach z ukochanymi, gdyż możesz mieć trochę trudności w pogodzeniu działania z uczuciami. Zanim zaczniesz na siłę zmieniać sytuację, dobrze ją zaobserwuj i przeanalizuj, a będziesz mógł podejść do tematu na spokojnie, przezwyciężając przy tym swoje lęki. Ten okres zdecydowanie wzbogaci Twoje życie uczuciowe, a Ty nauczysz się relatywizować pewne kwestie.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie musisz się niepokoić nowymi sytuacjami. Będą one dla Ciebie po prostu nowym doświadczeniem życiowym. Musisz się tylko nauczyć przekraczać sferę komfortu, a wpłynie to niezwykle pozytywnie na Twój umysł. 28 i 29 czerwca zachowaj w sobie pozytywne myślenie, gdyż dzięki temu podejdziesz do pewnych wydarzeń z koniecznym spokojem.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.