Horoskop na miesiąc Czerwiec 2019 dla znaku zodiaku Lew

Szybkie planety zbliżają się do Twojego gwiazdozbioru, zaczynając od Merkurego 26 czerwca, a tuż po nim Mars 30 czerwca. Oczekując na te ostatnie bardzo obiecujące dni miesiąca, masz jeszcze wiele kart w rękawie. Od 8 czerwca, Wenus odejdzie od zaborczego i apodyktycznego Byka, aby przejść do według Ciebie bardziej sympatycznego znaku Bliźniąt. Lew wraz ze słońcem wpłynie przede wszystkim na chęć stworzenia kobiecego otoczenia. Być może Twoja rodzina nie chce pójść na pewne kompromisy. Wykorzystaj w pełni 17 czerwca, dzień pełen energii, aby zrealizować świetny plan, dzięki pełni księżyca. Słońce wspiera Twoje działania do 20 czerwca, lato zaczyna się znakomicie!

Miłość
Atmosfera jest lekka, a wszelkie napięcia całkowicie znikną od 8 czerwca. Twoje życie miłosne nabiera kolorów, a Ty czujesz się niezwykle młodo! Jest to początek czegoś nowego w relacjach z innymi, co potwierdzi się w lato – nowa historia lub nowy rozdział w Twoim życiu...

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Czeka Cię w tym miesiącu wiele nowych spotkań, które nawet jeśli są chwilowe, to bardzo satysfakcjonujące. Jeśli jesteś singlem, masz wszystkie szanse na to, aby przestać nim być. Pamiętaj tylko, aby wychodzić do ludzi, dostosować się do nowych środowisk i poznawać nowe osoby. Jest to idealny miesiąc przede wszystkim w kwestiach przyjaźni.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.