Horoskop na miesiąc Czerwiec 2019 dla znaku zodiaku Ryby

Wraz z Wenus w Bliźniętach od 8 czerwca, a następnie ze Słońcem w tym samym znaku do 20 czerwca i pełnią księżyca 17 czerwca, czeka Cię dość skomplikowany, irytujący i męczący miesiąc. Na szczęście Mars w gwiazdozbiorze Raka przez cały miesiąc jest dość korzystnym dla Ciebie układem. Niestety Wenus w Bliźniętach wpływa na Ciebie wyjątkowo negatywnie. Będziesz pragnąć uciec od trudnej rzeczywistości i odciąć się od wszystkiego i wszystkich. Warto jednak dostosować się do bardziej krytycznych wymian zdań, aby móc lepiej zrozumieć relacje z innymi, bez niepotrzebnego dramatyzowania. Będziesz musiał dużo się poruszać, dosłownie i w przenośni, aby wprowadzić do swojego związku miłą atmosferę. Instynkt i marzenia muszą zostać zastąpione działaniem... Mars w Raku pomoże Ci w pójściu do przodu i zmniejszy Twoje zaniepokojenie rodzinnymi kłopotami.

Miłość
Przytulny kokon miłości, w którym się znajdowałeś, może zostać przerwany w ciągu najbliższych tygodni, jeśli spoczniesz na laurach, nie starając się rozwijać swoich możliwości. Twoja intuicja nie zawsze wystarczy, aby prowadzić rozmowy.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Obecność Merkurego w przyjaznym znaku Raka uspokoi atmosferę interakcji z innymi. Intuicja przejmuje stery, zamiast czystej logiki, co bardzo Ci odpowiada. W ciągu tych najbliższych tygodni, komunikacja z Twojej strony obierze formę kilku słów, emocji i wyrazistego spojrzenia.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.