Horoskop na miesiąc Grudzień 2018 dla znaku zodiaku Byk

Grudzień będzie dla Ciebie miesiącem pełnym napiętej atmosfery, nieprzewidzianych wydarzeń i niespodzianek. Twój spokojny charakter może być zagrożony, bardzo możliwe, że stracisz swoją legendarną wręcz cierpliwość. Znajdziesz się w obecności dziwnych dla Ciebie osób, które mogą Cię zdestabilizować, wymuszając na Tobie zmianę nawyków i rezygnację z niektórych zdobyczy. W tym miesiącu może panować nieporozumienie. Będziesz mieć również do czynienia z pewną formą manipulacji. Miej więc oczy szeroko otwarte i pamiętaj o zachowaniu zimnej krwi. Uporządkuj wszystko to, czego się od Ciebie wymaga. Zmiany, które są Ci proponowane, nie są tylko i wyłącznie negatywne. Inni powinni szanować jednak Twoje tempo działania. Nie bój się odmówić wszystkiego, co zostało lub ma zostać stworzone w pośpiechu. Jeśli otworzysz się na nowości, dotrze do Ciebie fala kreatywności.

Miłość
Czeka Cię wiele okazji do spotkań, ale Ty wolisz bardziej skupić się na przetestowaniu swojego uroku osobistego niż na poważne zaangażowanie.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wiele zmian pojawi się w Twoim życiu w tym miesiącu. Może dojść zarówno do przewrócenia Twojej codzienności do góry nogami, jak i do pozytywnych możliwości. Pamiętaj, aby nie zamknąć się na wszystkie propozycje - zachowaj otwartość umysłu, aby dobrze przeanalizować pozytywne i negatywne strony tych okazji.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.