Horoskop na miesiąc Grudzień 2018 dla znaku zodiaku Ryby

Odczujesz w tym miesiącu ogromną potrzebę zrobienia porządku w Twoim życiu, zwłaszcza wobec Twoich odczuć i osobistych przekonań. Masz wrażenie, że nie zawsze działasz w zgodzie z samym sobą. Warto więc odnaleźć równowagę między Twoimi wartościami a światem zewnętrznym. Szukając tej harmonii, masz jednak tendencję do poddawania się sytuacjom zewnętrznym. W tym miesiącu może jednak dojść do buntu z Twojej strony i sprawić, że pokażesz się w końcu z Twojej prawdziwej strony. Twoja energia wesprze Cię w tym działaniu, a Ty odnajdziesz swoje miejsce z ogromnym taktem i spokojem.

Miłość
Czeka Cię w tym miesiącu wyzwanie: zakwestionujesz do tej pory podjęte decyzje. Może to zarówno dotyczyć Twoich relacji z innymi, jak i działalności.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Odnalezienie swojego miejsca na świecie przy jednoczesnym poszanowaniu swoich wewnętrznych wartości nie zawsze jest łatwym zadaniem. W tym miesiącu powinieneś znaleźć jednak złoty środek. Pamiętaj, że Twoja oryginalność jest korzyścią zarówno dla Ciebie, jak i dla innych.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.