Horoskop na miesiąc Grudzień 2018 dla znaku zodiaku Skorpion

W tym miesiącu chcesz się podobać i dbać o swój wygląd. Pragniesz również odpoczynku i bycia rozpieszczanym. Masaże, zabiegi kosmetyczne, spa... Wszystko, abyś mógł być w pełni sił podczas świąt. W głowie Ci

Miłość
i realizacja pragnień. Będziesz musiał jednak znaleźć czas na to wszystko, bo praca będzie wymagać od Ciebie dużego zaangażowania - wiele niedokończonych projektów i mnóstwo zadań dochodzi do długiej listy rzeczy do zrobienia. Jesteś jednak w świetnej formie, a Twoja energia pomoże Ci w spełnieniu zarówno zawodowych obowiązków, jak i osobistych pragnień.

Miłość
Będziesz w świetnej formie podczas Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Promieniujesz dobrą energią, a komplementów ze strony innych nie zabraknie.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jesteś w naprawdę wyjątkowej formie w grudniu. Dosłownie wszystko, czego się podejmiesz, uda Ci się. Nie potrzebujesz więc żadnych rad, może poza tą, aby całkowicie korzystać z tego okresu i stworzyć jak najwięcej pozytywnych wspomnień, które dodadzą Ci energii w mniej sprzyjającym czasie.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.