Horoskop na miesiąc Grudzień 2019 dla znaku zodiaku Baran

Twoja planeta Mars, będąca przez cały miesiąc w Skorpionie, obdarzy Cię ogromnymi pokładami energii! Działasz, tworzysz nowe strategie, jesteś zdeterminowany! Aż do 22 grudnia Słońce w Strzelcu (z żywiołu Ognia) ułatwi Ci życie, zwłaszcza w kwestiach administracyjnych. Merkury od 9 grudnia pomoże Ci w komunikacji i w podpisaniu umów. Z kolei Słońce w Koziorożcu, Jowisz, Saturn i Pluton wpłyną na Twoje życie zawodowe. Jesteś z drugiej i trzeciej dekady i potrzebujesz zmian? Te planety zachęcą Cię do spojrzenia na Twoje życie z większej perspektywy. Uran w gwiazdozbiorze Byka wpłynie na finanse osób z pierwszej dekady.

Miłość
Do 20 grudnia piękna Wenus miesza się do Twojego życia zawodowego. Mars w kwadraturze do Twojego Słońca doda Ci energii, która może jednak zaszkodzić na podłożu uczuciowym. Zwróć uwagę na swoje zachowanie – zawsze jesteś szczery, ale niezawsze delikatny. Po 21 grudnia Wenus w Wodniku, w harmonii z Twoim Słońcem polepszy Twoje życie uczuciowe.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Neptun w Rybach otwiera w Tobie pragnienie duchowości, zwłaszcza jeśli jesteś z drugiej dekady. Odczujesz wpływy wielu planet, pozwól się nieść, zaakceptuj pewne kwestie w Twoim otoczeniu i skup się na chwili obecnej.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.