Horoskop na miesiąc Grudzień 2019 dla znaku zodiaku Koziorożec

Planety obdarzą Cię potężnymi pokładami energii w tym miesiącu. Aż do 22 grudnia, Słońce w Strzelcu otworzy w Tobie drzwi do Twojego wewnętrznego tajemniczego ogrodu. Jowisz, Saturn i Pluton obdarzą Cię siłą, łatwością regeneracji i optymizmem! Od 23 grudnia Słońce przejdzie do Twojego gwiazdozbioru, zwiększając przy tym jeszcze bardziej pozytywne wpływy planet. Mars w Skorpionie przez cały miesiąc oraz Merkury do 9 grudnia zachęcą Cię do realizacji planów oraz do wzmocnienia więzi w przyjaźni. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w Byku rozbudzi w Tobie uczucia, albo będzie to związane z partnerem, albo z dzieckiem, które zdecyduje się na ważną zmianę w swoim życiu. Aż do 20 grudnia, Wenus w Twoim znaku obdarzy Cię świetną charyzmą i urokiem osobistym. Z kolei od 21 grudnia, Wenus w Wodniku stworzy bardziej pragmatyczną atmosferę.

Miłość
Mars w Skorpionie w pięknym aspekcie do Twojego znaku obdarzy Cię duchem walki, ale też wrażliwością i intuicyjnym myśleniem. Chwilami możesz odczuć zazdrość, spokojnie! Wenus wesprze Cię w Twoim życiu uczuciowym do 20 grudnia, dodając stabilność, szacunek do drugiej osoby, ale również szaloną pasję. Grudzień tego roku zaprasza Cię do intensywnych wrażeń w miłości.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Planety przyniosą Ci pozytywne wpływy, które zostaną w Twoim życiu na dłuższy czas. Warto czasami wykazać się powagą. Numerem jeden w tym miesiącu jest Twoje życie uczuciowe.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.