Horoskop na miesiąc Grudzień 2019 dla znaku zodiaku Lew

Na pierwszy plan w tym miesiącu wysuną się mi łość, samopoczucie w pracy i zdrowie! Ta końcówka roku zapowiada się pełna miłości – z ukochaną osobą lub z dziećmi. Do 22 grudnia Słońce Strzelca ociepli Twoje serce! Promieniejesz! Wszystko, co związane ze sztuką, świetnie do Ciebie pasuje w tym miesiącu. Do 10 grudnia Merkury w kwadraturze do Twojego Słońca (druga dekada) oraz Mars mogą doprowadzić do kilku konfliktów w komunikacji, zwłaszcza na płaszczyźnie rodzinnej. Nie denerwuj się tak od razu! Dynamiczność to dobra cecha, ale niekoniecznie nerwowość. Natomiast przez resztę miesiąca, będziesz wspaniały w relacjach z innymi. Niespodzianki i nieprzewidziane sytuacje czekają na Ciebie w tym miesiącu! Od 20 grudnia Wenus obdarzy Cię radością życia i zachęci Cię do poznania nowych osób.

Miłość
Nawet jeśli Twoje libido może znacznie się zwiększyć w tym miesiącu, przyjmujesz bardzo spokojną postawę. Zaangażujesz się bardziej w relację po 20 grudnia, dzięki Wenus w Wodniku w harmonii z Twoim Słońcem. mi iłość pełna będzie radości i lekkości!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Skup się na tym, co najważniejsze. Nie mieszaj się w konflikty rodzinne, a unikniesz niepotrzebnie nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, przyjmij racjonalną postawę podczas świąt. Jeśli zaś jesteś z innej dekady, po prostu kochaj i baw się. Pozwól sobie na powrót do dzieciństwa!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.