Horoskop na miesiąc Grudzień 2019 dla znaku zodiaku Skorpion

Finanse i komunikacja będą w świetle reflektorów pod koniec tego roku. Do 22 grudnia to Słońce w Strzelcu wpływa na Twoje kwestie finansowe. Wraz z Merkurym od 9 grudnia, sprawią, że będziesz potrafił znaleźć się we właściwym miejscu we właściwym czasie! Twój portfel z pewnością to doceni! Mars, przez cały miesiąc w Twoim gwiazdozbiorze, dodaje Ci szalonej energii – wystarczy jej, aby móc spełnić wszelkie zachcianki! Jeśli jesteś z drugiej dekady, Neptun, wciąż będący w gwiazdozbiorze Ryb, zachęci Cię do nabrania dystansu w kwestiach miłosnych, chyba że czujesz się w idealnej osmozie z ukochaną osobą. Jowisz, Saturn, Pluton i Uran w żywiole Ziemi faworyzują Twój umysł i konstruktywne myślenie. Doprowadzą one również do nieoczekiwanych, korzystnych zmian, pochodzących od partnera, jeśli jesteś z pierwszej dekady.

Miłość
Dla osób urodzonych w drugiej dekadzie, Neptun otwiera szeroko drzwi do nieznanych dotąd obszarów romantyzmu. Z kolei Mars może pobudzić w Tobie libido do bardzo wysokiego stopnia. Od 20 grudnia przejście Wenus załagodzi atmosferę ogniska domowego.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Koniec tego roku to ważny moment dla Ciebie, aby skupić się na swojej wewnętrznej sile. Chwile refleksji będą mile widziane i bardzo korzystne. Warto także wykorzystać energię daną przez planety do pozytywnego działania.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.