Horoskop na miesiąc Grudzień 2019 dla znaku zodiaku Strzelec

To jest Twój miesiąc!... a przynajmniej do 22 grudnia, kiedy Słońce jeszcze jest w Twoim znaku. Od 9 grudnia, Merkury obdarza Cię świetną charyzmą i chęcią działania. Pierwszy tydzień miesiąca to czas na refleksję, ale później wszystko przyspieszy tempa. Twoja energia fizyczna, która zazwyczaj jest w doskonałej formie, będzie w tym miesiącu spokojniejsza i wolniejsza. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Koziorożec, Jowisz, Saturn i Pluton wpłyną na Twoje finanse, przynosząc im niespodziankę. Dla osób urodzonych w innych dekadach, te planety wzmocnią i ustabilizują te kwestie. Pierwsza dekado, Uran może doprowadzić do nieprzyjemnych wstrząsów w rzeczach związanych ze zdrowiem lub pracą. Pamiętaj, że nic na siłę. Lepiej schronić się przy cieple domowego ogniska.

Miłość
Lojalność i poważne uczucia będą nasilone do 22 grudnia, dzięki wpływom Wenus. Następnie ta planeta przejdzie do Wodnika, co doprowadzi do większej swobody w miłości. Odrzucisz wtedy rutynę i otworzysz się z entuzjazmem na świat, który Cię otacza. Twoje libido wyrazi się w delikatny, a nawet tajemniczy sposób.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Ładny koniec roku. Idealny czas na dokończenie swoich projektów. Pamiętaj, że ogromne pokłady energii nie są niewyczerpalne. Wszystko w pewnym momencie się kończy. Spróbuj poszerzać horyzonty i wychodzić trochę dalej w przyszłość.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.