Horoskop na miesiąc Grudzień 2019 dla znaku zodiaku Waga

Będziesz w tym miesiącu wysoko cenionym członkiem rodziny! Twoje Słońce otrzyma korzystny wpływ Słońca Strzelca do 22 grudnia, co polepszy sąsiedzkie i braterskie relacje. Jesteś niezwykle zdolny we wzmacnianiu więzi, co pokażesz pod koniec tego roku. Jeszcze przed 10 grudnia, Merkury zachęci Cię do zastanowienia się nad swoimi finansami, zwłaszcza tymi, które związane są z Twoją pracą. Mars w Skorpionie doprowadzi w tym samym obszarze do dużego ruchu. Wenus, Twoja planeta, sprawi z kolei, że Twoje relacje z rodziną złagodnieją i z łatwością odnajdziesz równowagę w tej kwestii. Od 20 grudnia, warto skupić się na wszystkim, co wymaga od Ciebie kreatywności, zwłaszcza jeśli jest to związane ze sztuką. Jeśli jesteś z drugiej dekady, przyjrzyj się bliżej swojej pracy lub swojemu zdrowiu. Neptun może tam stworzyć pewne rozczarowanie lub trudny do zdiagnozowania problem.

Miłość
Ten obszar nie będzie wyjątkowo aktywny w tym miesiącu, z wyjątkiem od 20 grudnia, gdzie Wenus w Wodniku rozbudzi w Tobie uczucia. Mars w gwiazdozbiorze Skorpiona może w ciągu całego miesiąca doprowadzać Cię do wahań i wątpliwości.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Kontynuuj powolne zmiany dotyczące Twojej rodziny i domu. Planety w kwadraturze do Twojego znaku nie ułatwią Ci zadania. Unikaj wszelkich otwartych konfliktów, nie jest to zgodne z Twoją naturą.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.