Horoskop na miesiąc Grudzień 2020 dla znaku zodiaku Koziorożec

Przed tobą introspekcja i odbudowa finansów, drogi Koziorożcu! Pod wpływem Strzelca będziesz skrywał swoje myśli, usuniesz się w cień (aż do 21-go), by potem być w centrum uwagi. Pluton odbuduje twój znak, w trzeciej dekadzie, podczas gdy Jowisz i Saturn, twój mistrz, będą gotowi by go opuścić 19-go i wkroczyć do Wodnika. Twoje finanse ulegną poprawie nie tylko pod względem wielkości ale i źródeł ich pozyskania. Będą nęciły cię szybkie i agresywne sposoby ich pomnożenia – bądź ostrożny. Mars w Baranie zachęca cię do wyciszenia spraw domowych, rodzinnych, chyba że w pracy masz młyn? miłośc cię obudzi w pierwszej dekadzie. Będziesz nią natchniony. 22-go Słońce i Merkury wzmocnią twój nastrój w domu. Zasmakuj mądrości twojego znaku. Wesołych Świąt!

Miłość

miłośc nie jest twoim priorytetem na koniec roku. Wenus w Skorpionie, do 15-go, harmonijnie z twoją konstelacją, sprzyja twoim kontaktom towarzyskim. Od 16-go, Wenus w Strzelcu doda nutkę tajemniczości. Mars sprawi, że twoje libido będzie nieco męskie, miłośc nie jest prosta. Przyjaźń będzie lepsza niż miłośc. W przyszłym miesiącu będzie lepiej!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Saturn, twoja planeta, opuści twój znak, tak samo jak Jowisz. Będziesz bardziej niż kiedykolwiek odpowiedzialny i poważny. To wszystko uczyniło cię silniejszym, masz wpływ na swój los. Zrób delikatny restart na kolejny rok!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.