Horoskop na miesiąc Grudzień 2020 dla znaku zodiaku Waga

Optymizm i relacje będą ważne, droga Wago! Aż do 21-go, Słońce i Merkury w Strzelcu będzie wzmacniał twój umysł optymizm! Przed tobą, Mars w Baranie, ustąpi miejsca intymności lub związkowi. Zakończysz sprawy rodzinne lub mieszkalne w trzeciej dekadzie. Natomiast pierwsza dekada rozpocznie nowy rozdział z emocjami, podstawą i realizacją. Wenus do 15-go może przynieść podwyżkę zarobków, a następnie od 16-go do 21-go postawi na twój związek i podróże. Już 22-go, Słońce i Merkury w Koziorożcu skupią twoją uwagę na domu lub relacjach rodzinnych. Nie złość się na małe przewinienia. Twoja znakomita dyplomacja powinna pomóc ci uspokoić sprawy pod koniec roku. Wesołych świąt!

Miłość
Twoje życie uczuciowe powinno być aktywne i satysfakcjonujące, jeśli zaakceptujesz opinie drugiej połowy i innych. Zresztą taki właśnie masz charakter. Wenus w Skorpionie, aż do 16-go, rozbudzi w tobie lekką zazdrość. Poza tym, między tobą a innymi piękna harmonia, a Wenus w Strzelcu i Mars w Baranie sprzyjają takiej zgodzie serca i ciała.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Płyną do ciebie energie planet! Jowisz i Saturn w twoim znaku umożliwią ewolucję w sprawach emocjonalnych. Przywitaj szczęście, które przyjdzie i pozwól reszcie odejść. Piękny prezent na Boże Narodzenie!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.