Koziorożec, Horoskop na miesiąc Grudzień 2019

Planety obdarzą Cię potężnymi pokładami energii w tym miesiącu. Aż do 22 grudnia, Słońce w Strzelcu otworzy w Tobie drzwi do Twojego wewnętrznego tajemniczego ogrodu. Jowisz, Saturn i Pluton obdarzą Cię siłą, łatwością regeneracji i optymizmem! Od 23 grudnia Słońce przejdzie do Twojego gwiazdozbioru, zwiększając przy tym jeszcze bardziej pozytywne wpływy planet. Mars w Skorpionie przez cały miesiąc oraz Merkury do 9 grudnia zachęcą Cię do realizacji planów oraz do wzmocnienia więzi w przyjaźni. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w Byku rozbudzi w Tobie uczucia, albo będzie to związane z partnerem, albo z dzieckiem, które zdecyduje się na ważną zmianę w swoim życiu. Aż do 20 grudnia, Wenus w Twoim znaku obdarzy Cię świetną charyzmą i urokiem osobistym. Z kolei od 21 grudnia, Wenus w Wodniku stworzy bardziej pragmatyczną atmosferę.

Miłość
Mars w Skorpionie w pięknym aspekcie do Twojego znaku obdarzy Cię duchem walki, ale też wrażliwością i intuicyjnym myśleniem. Chwilami możesz odczuć zazdrość, spokojnie! Wenus wesprze Cię w Twoim życiu uczuciowym do 20 grudnia, dodając stabilność, szacunek do drugiej osoby, ale również szaloną pasję. Grudzień tego roku zaprasza Cię do intensywnych wrażeń w miłości.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Planety przyniosą Ci pozytywne wpływy, które zostaną w Twoim życiu na dłuższy czas. Warto czasami wykazać się powagą. Numerem jeden w tym miesiącu jest Twoje życie uczuciowe.

Ten rok zakończy się pozytywnymi energiami dla nas wszystkich! Jowisz, Saturn, Uran i Pluton, wszystkie w harmonii między sobą i w żywiole Ziemi przygotują dla nas świetną bazę na przyszłość! Bądźmy więc ogrodnikami naszego własnego życia. Słońce w Strzelcu aż do 22 grudnia oraz Merkury od 9 grudnia zwiększą w nas entuzjazm i pragnienie korzystania z okazji, które się nam sprezentują. Pomoże nam w tym Mars w Skorpionie, który doda nam energii, obdarzy nas duchem walki. Będziemy wiedzieć, kiedy i w jaki sposób wyrazić swoje potrzeby. Wenus w Koziorożcu do 20 grudnia stworzy relacje pełne szacunku oraz stabilności. Z kolei od tej daty przejdzie ona do gwiazdozbioru Wodnika, co może doprowadzić do romansów i oznak wolności! Kiedy Słońce przejdzie do Koziorożca 22 grudnia, ogólna atmosfera stanie się spokojniejsza. Powoli zaczyna się zima. Warto więc znaleźć czas na chwile refleksji.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.