Horoskop na miesiąc Kwiecień 2018 dla znaku zodiaku Rak

Duet planet Mars i Saturn pokażą Ci drogę w dość autorytarny sposób. Warto jednak dać się im prowadzić i zgodzić się na najbardziej potrzebne zmiany. Staniesz od razu w centrum działania i uda Ci się postawić granice i zbudować mosty, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Neptun wesprze Cię w tym działaniu, obdarzając Cię wystarczającą ilością kreatywności, abyś mógł rozpocząć dość ryzykowne, acz skuteczne projekty. Twoje otoczenie zdecydowanie na tym skorzysta! 7 kwietnia będzie Twoim dniem upartości, natomiast 12go i 21go kwietnia poczujesz, że posiadasz pełną kontrolę zasobów, dzięki czemu możesz wreszcie wprowadzić zmiany w swoim własnym życiu. Zbliżysz się do ludzi, którz są dla Ciebie ważni i z wielką determinacją, ale też łatwością, stworzysz relacje, które umilą wszystkim życie.

Miłość
Twoje rzeczywiste życie uczuciowe czy to, o którym w głębi siebie marzysz? Ciężko stwierdzić w tym miesiącu, które z nich jest lepsze dla Ciebie. Tak naprawdę nie ma to znaczenia. Pozwalasz sobie na sen na jawie, który idealnie do Ciebie pasuje. Do wyboru: albo zamieniasz Twoją ukochaną osobę na fikcyjną postać Twoich snów, albo decydujesz się na prawdziwe życie - Twoją własną bajkę.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Boisz się często, że nie będziesz dysponować wystarczającą ilością środków, co powoduje u Ciebie fazy nadmiernego niepokoju. Pamiętaj jednak, aby znaleźć złoty środek - nie wydawaj też za dużo, jeśli nie masz planu. Równowaga jest wymagana, a być może wszelkie trudności obrócą się na Twoją korzyść.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.