Horoskop na miesiąc Kwiecień 2018 dla znaku zodiaku Strzelec

Twoja planeta, Jowisz, przechodzi do znaku Skorpiona, co może podkreślić w Tobie Twoje dawne obsesje i problemy, o których od dawna zapomniałeś. Być może przeżyjesz na nową dawną sytuację, być może spotkasz osobę, której bardzo dawno nie widziałeś. Oglądasz się więc wstecz i korzystasz z tej możliwości, aby dokończyć stare sprawy i skupić się na swoim dzisiejszym życiu. Masz zamiar iść do przodu, nie oglądając się co chwila przez ramię i nie myśląc o starych sprawach, które nie mają już żadnego znaczenia. Wyrzucasz więc stare niepotrzebne wspomnienia do kosza i robisz wszystko, aby nie utknąć w tej dawnej czasoprzestrzeni. Krótko mówiąc, robisz porządki, gdyż planety będące w znaku Barana dodają Ci dużo energii i popychają Cię w dobrym kierunku. Jest to więc miesiąc, podczas którego z pewnością nie będziesz się nudzić. Jesteś gotowy na czas pełen szaleństw, które Cię zainspirują i pełen cudownie spędzonych chwil z ukochanymi osobami.

Miłość
Relacje miłosne są żarliwe, pełne energii i szybkości. Przygody jednej nocy czy długoterminowe zobowiązania, wszystko jest wypełnione pasją i nikt nie jest w stanie Cię zatrzymać.. Twoja rzeczywistość i Twój świat ideałów tworzą jedność. Żyjesz w harmonii ze swoim otoczeniem i ze swoimi oczekiwaniami.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Czujesz się znacznie bardziej komfortowo z małych grupach niż z dużą ilością osób naraz. Przyjaciele są wobec Ciebie lojalni. Doświadczysz dzięki temu niezwykłych przygód, z dala od kwestii oczywistych. Pamiętaj, aby 5go kwietnia obronić swoich ideałów.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.