Horoskop na miesiąc Kwiecień 2019 dla znaku zodiaku Koziorożec

Dzięki planecie Mars w Bliźniakach, zrozumiesz, jak cenne wsparcie dają Ci przyjaciele. Nie jest Ci łatwo przekazać część swoich obowiązków, ale odnajdziesz w końcu pewną przyjemność w dzieleniu, co pozwoli Ci również na zmniejszenie Twojej pracy i skupienie się na realizacji Twoich celów. Merkury i Wenus są Twoimi przyjaciółmi podczas pierwszej połowy miesiąca, wyostrzając Twoją intuicję, sprawiając, że stajesz się bardziej romantyczny... Jest to więc idealny czas na spotykanie się z innymi, zapraszanie do siebie, aby delikatnie wzmocnić więzi i przede wszystkim spędzić czas w relaksującej atmosferze. Ten tranzyt planet jest dla Ciebie idealną przerwą od szalonej codzienności, ale również bardzo dobrym wpływem na Twoje finanse. Pełnia księżyca 19 kwietnia zmieni trochę atmosferę, komunikacja nie będzie już w centrum uwagi. Będziesz chciał przede wszystkim zamknąć się w swoim świecie, co może doprowadzić do całkowitego przerwania relacji z tymi, których kochasz. Wtedy również stwórz kilka spokojnych chwil, żeby przegonić napiętą atmosferę!

Miłość
Wykorzystaj dobrze pierwszą połowę miesiąca, pełną słodyczy i delikatności, aby dobrze przygotować się na mniej sympatyczne jutro. Przejście Merkurego, a potem Wenus do gwiazdozbioru Barana może rzeczywiście zamienić dzisiejszą sytuację na bardziej napiętą, zwłaszcza wobec relacji z innymi i Twoich uczuć.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jeśli jesteś w związku, spróbuj doprowadzić do kompromisów na początku miesiąca, kiedy Wasze umysły są jeszcze spokojne i pełne chęci działania. W ciągu miesiąca indywidualizm może stać się bardziej asertywny, a impulsy niekoniecznie mile widziane. Na szczęście, przejście Słońca do Byka 20 kwietnia przyniesie ze sobą spokojniejszą i konstruktywną atmosferę.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.