Horoskop na miesiąc Kwiecień 2019 dla znaku zodiaku Lew

Mars w Bliźniakach przez cały miesiąc obdarzy Cię możliwościami wzbogacenia swojego kręgu przyjaciół. Wymiany zdań są łatwe, lekkie i często bardzo pouczające. Z łatwością zostaniesz pozytywnie zauważony, a czasami dokończysz nawet to, co inni zaczęli... Od 11 kwietnia Jowisz obdarzy Cię szczęściem w podejmowaniu inicjatyw, które zakończą się sukcesem. Skoncentrujesz się wtedy na elementach, które doprowadzą Cię do samospełnienia. Utrzymasz silną i szczerą więź z otoczeniem, z łatwością uda Ci się również zorganizować wydarzenia, aby podzielić parę chwil z najbliższymi. Kolejna dobra wiadomość: 16 kwietnia Merkury wejdzie do gwiazdozbioru Barana, co przyspieszy wszelkiego rodzaju wymiany, zwiększy wyrażanie siebie. Pełnia księżyca w Wadze 19 kwietnia będzie szczególnie doceniona w życiu towarzyskim. 20 kwietnia czas na Wenus w gwiazdozbiorze Barana – relacje z innymi będą bardziej spontaniczne, żywe i pełne wolności. Jest to idealna okazja na zadeklarowanie swoich uczuć, podjęcie ważnej decyzji lub stworzenie rodziny!

Miłość
Czeka Cię kilka radykalnych zmian, które nie zawsze będą dla Ciebie łatwe. Wykorzystaj idealny moment, zwłaszcza w kwietniu, kiedy wiele szybkich planet splata się w przyjaznym znaku Barana. Niebo wspiera Twoje przekonania, ożywia Twoją wolę działania i zachęca Twoją śmiałość.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Kwiecień to czas konstruktywnego działania, gdzie możesz pokazać swoje umiejętności organizacyjne, zadeklarować swoje uczucia, a nawet zarezerwować dzień ślubu!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.