Horoskop na miesiąc Kwiecień 2019 dla znaku zodiaku Skorpion

Mars w Bliźniakach stawia przed Tobą dwie opcje: milczeć i patrzeć, jak relacja gubi się we wzajemnych nieporozumieniach lub schować dumę do kieszeni i rozpocząć dialog. Musisz powiedzieć to, co masz na sercu, a ogromnie na tym zyskasz w życiu prywatnym, wprowadzając spokój i przyjemną atmosferę do życia codziennego. Jowisz od 11 kwietnia zachęci Cię do skupienia energii na stworzeniu korzystnych dla Ciebie zmian. Aby osiągnąć cel, wykaż się tolerancją i otwartością, ale skieruj swój entuzjazm w dobrym kierunku, aby uniknąć nadmiernego wysiłku. Wykorzystaj dobrze pierwszą połowę miesiąca, wraz z Merkurym i Wenus w przyjaznym znaku Ryb. Ten układ planet będzie widoczny przede wszystkim w życiu miłosnym: Twój partner słucha Twoich pragnień, a nawet fantazji, a atmosfera pełna jest zaufania. Idealny więc czas na wzmocnienie więzi lub rozpoczęcie pięknej relacji, pełnej romantycznej namiętności.

Miłość
Kwiecień ma dwie części: pierwsza połowa miesiąca pełna jest czułości, szeptanych tajemnic i delikatnej zmysłowości, zaś od 16 kwietnia, relacje się ożywią. Pewna egocentryczność może wypłynąć na powierzchnię, więc czeka Cię być może bardziej krytyczna i mniej sympatyczna atmosfera...

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Na początku miesiąca kieruje Tobą delikatność, później zaczniesz bardziej praktycznie działać, a skończysz kwiecień obietnicą zmysłowej i solidarnej przyszłości. Jest to dopiero początek...Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.