Horoskop na miesiąc Kwiecień 2019 dla znaku zodiaku Wodnik

Mars w Bliźniakach ułatwia Ci monologi, wpadasz na mnóstwo świetnych pomysłów, którymi chcesz podzielić się z innymi i które spotkają swoich zwolenników. Jesteś przekonujący, powinieneś więc wykorzystać ten czas jak tylko możesz, aby pokazać na co Cię stać. Wraz z Jowiszem od 11 kwietnia jesteś w swoim żywiole. Życzliwy, tolerancyjny, szczodry i oddany... Dajesz dużo od siebie, nie oczekując niczego w zamian. Merkury w Baranie od 16 kwietnia zwiększy ilość interesujących, niespodziewanych spotkań, ożywionych dyskusji i konstruktywnych projektów. Twoje relacje z najbliższymi pełne będą pozytywnej energii. Wenus w gwiazdozbiorze Barana 20 kwietnia wprowadzi również tę dynamiczność oraz pasję do Twojego życia miłosnego. Prawdziwe uczucia wprowadzają do Twojego związku pasję i dobre niespodzianki. W finansach również czekają Cię doskonałe możliwości, pamiętaj jednak, aby popatrzeć na nie trzeźwym okiem.

Miłość
Ten miesiąc rozpocznie się przede wszystkim indywidualnym podejściem, gdzie skupisz się przede wszystkim na swoich osiągnięciach. Chęć komunikacji wróci od 16 kwietnia, a od 20 kwietnia wrócą intensywne uczucia, ale również możliwa jest walka o władzę, kryzysy dotyczące niezależności...

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wykorzystaj obecność Marsa w przyjaznym znaku Bliźniąt, aby zadziałać w kwestiach dotyczących najbliższych. Spróbuj się nie rozpraszać, gdyż może być to ciężkie od 20 kwietnia. Potrzebujesz całej swojej umiejętności dyplomatycznej, aby przygotować się na pewną relację od maja...Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.