Lew , Horoskop na miesiąc Wrzesień 2019

Saturn hamuje Twój wyścig w kierunku doskonałości. Koniec kompromisów w tym miesiącu, czas na prawdziwe przygody. Aby wykorzystać pewne sytuacje, pokazujesz się z jak najlepszej strony. Problem polega jednak na tym, że nie warto ukrywać się za maską. Koniunkcja Słońca i Merkurego przyniesie Ci świetne okazje do zakończenia pewnych planów. Nie pal jednak za sobą mostów, nawet jeśli masz w głowie niezwykłą perspektywę. Jeśli masz skłonność do wierzenia w obietnice, poczekaj najpierw na konkretne dowody, zanim podejmiesz decyzję. Relacje rodzinne wrócą na pierwszy plan, pragniesz spędzać więcej czasu z rodziną niż z przyjaciółmi. Pewne wydarzenia związane z najbliższymi mogą zniszczyć pewne plany. Kontroluj swoją impulsywność i kieruj się zdrowym rozsądkiem. Czwarty tydzień przyniesie ze sobą nieoczekiwaną satysfakcję w różnych dziedzinach życia.

Miłość
A jeśli zdecydowałbyś się na życie w duecie? Wenus zachęca Cię do przybrania romantycznej postawy. Na początku miesiąca odczuwasz potrzebę udowodnienia drugiej osobie, że chcesz bardziej się zaangażować. Decydujesz się więc na przedsięwzięcie pewnych działań. Warto skupić się na komunikacji. Podjęcie inicjatyw jest mile widziane.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Znalezienie idealnego kompromisu nie jest niemożliwe, ale wydaje Ci się bardzo skomplikowane. Wspólne życie z ukochaną osobą jest możliwe do osiągnięcia. Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie zadawaj sobie bezużytecznych egzystencjalnych pytań.

Niezależnie od dziedziny, pewne sytuacje, które do tej pory nie zostały rozwiązane, wracają na pierwszy plan. Układ planet wskazuje na konieczność podjęcia decyzji. Kwestie miłości przeważają nad wszystkimi innymi. Od drugiej połowy września, przyjdzie czas na sformalizowanie związku. Szczęście wkroczy w nasze życia przede wszystkim pod koniec miesiąca. Warto więc wtedy mieć oczy szeroko otwarte! Wtedy też rodzina wróci na pierwszy plan, pewne sytuacje powinny się rozwinąć – nie czekaj, aż będzie za późno. Słońce w gwiazdozbiorze Panny obiecuje piękne możliwości w życiu profesjonalnym. Czas więc uruchomić swoją kreatywność. Zacznijmy od nowych pomysłów, skorzystamy na tym w najbliższych miesiącach.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.