Lew , Horoskop na miesiąc Listopad 2019

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci na pełne wykorzystanie swojego temperamentu. Słońce w Skorpionie, aż do 26 listopada, w kwadraturze do Twojego Słońca, zapowiada miesiąc, w którym Twoje życie rodzinne wymagać będzie od Ciebie większego zaangażowania. Ta sfera życia może być równocześnie pełna konfliktów, jeśli nie będziesz ostrożny. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w Byku wprowadzi nowe zmiany w życiu zawodowym i towarzyskim. Saturn i Pluton wciąż wpływają na Twoją codzienność i zdrowie. Nie nadużywaj swoich sił!

Miłość
Masz wiele szczęścia w miłości! Wenus i Jowisz w Strzelcu, w pięknym aspekcie do Twojego Słońca, zapewnią Ci wspaniałe wpływy w tym miesiącu! Wielkie uczucia, tak, jak lubisz i życie miłosne pełne sukcesów! Mars w Wadze do 19 listopada doprowadzi do bardzo ciekawego spotkania.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Pomiędzy kilkoma problemami w rodzinie a pięknymi obietnicami w miłości, to od Ciebie zależy, jaki ten miesiąc dla Ciebie będzie. Twoja natura zazwyczaj skłania Cię do wybrania tego, co przynosi Ci przyjemność.

Słońce w Skorpionie zwiększy w nas głęboką wrażliwość. Merkury, również w tym gwiazdozbiorze, zachęci nas do refleksji i lepszego zrozumienia każdego z naszych priorytetów. Zadamy sobie wiele egzystencjonalnych pytań. W listopadzie tego roku będziemy mniej kierować się rozumem, a bardziej emocjami. Aż do 19go listopada Mars, będący w gwiazdozbiorze Wagi, nie pozwoli nam na szybkie podejmowanie decyzji. Czeka nas wiele wahań, które mogą szybko nas zniechęcić do jakiegokolwiek działania. Po tej dacie przejdzie on do gwiazdozbioru Skorpiona, wzmacniając przy tym nastrój, w jakim się będziemy w danym momencie znajdować. Saturn i Pluton w Koziorożcu zachęcą nas do naprawienia błędów z przeszłości. Gwiazdy stają na głowie, abyśmy mogli odnaleźć w nas energię do rozwoju. Szalona Wenus w Strzelcu wraz z Jowiszem obudzą w nas idealizm i pasję, co znacznie wpłynie na nasze relacje miłosne! Nie zabraknie nam inspiracji i kreatywności!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.