Horoskop na miesiąc Lipiec 2018 dla znaku zodiaku Baran

Skorzystasz w tym miesiącu z obecności Merkurego w znaku Lwa, masz bardzo silną wolę i nic nie może stanąć Ci na drodze. Twoje wydajne działanie może być zauważone we wszystkich dziedzinach życia. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać, koniunkcja Pluton/Saturn w znaku Koziorożca może stworzyć pewne problemy, będziesz więc potrzebować całej swojej energii, by się im przeciwstawić. Od drugiego tygodnia lipca, sentymenty wrócą na pierwszy plan, uspokajając nieco sytuację, a Twoje relacje z innymi zostaną w centrum aż do końca miesiąca. Co do finansów, warto zapewnić sobie pewną rezerwę. Nie wydawaj zbyt wiele, w tym miesiącu warto być ostrożnym. Będziesz mieć całę masę możliwości później, aby sprawić sobie przyjemność.

Miłość
Przejście Wenus do znaku Panny zwiększy namiętność w życiu uczuciowym. Twoje relacje będą mieszały szaleństwo i powagę, co zdecydowanie Ci odpowiada. To przecież bardzo urocze i miłe.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie licz, że jakieś niezapowiedziane sytuacje zmienią za Ciebie bieg wydarzeń w tym miesiącu - wszystko zależy jedynie od Twojego własnego działania. Jeśli zamierzasz cokolwiek zmieniać, wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pozwoli Ci to na zachowanie niezależności.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.