Horoskop na miesiąc Lipiec 2018 dla znaku zodiaku Bliźnięta

Zaczynasz nowe życie i rozpoczynasz działania szybciej niż zdążysz o nich opowiedzieć. Masz w sobie pokłady motywacji podczas trwania całego miesiąca. Na szczęście Neptun, będący w znaku Ryb, powiększa Twoje limity wyobraźni - nic już nie może stanąć Ci na drodze. Nie wiadomo, jak daleko zajdziesz i kim się jutro staniesz, tak bardzo wszystko jest możliwe. Przyszłość jest na wyciągnięcie ręki. Możesz spotkać kilka niedogodności jedynie podczas pierwszego tygodnia lipca. Niemiła rozmowa z osobą, którą kochasz lub wizyta kogoś, kogo się nie spodziewałeś. Niezależnie od jego natury, ten problem szybko zniknie, gdyż Jowisz zachęci Cię do zaakceptowania pewnych kwestii, na które nie masz wpływu.

Miłość
Czułość, bliskość, zmysłowość to hasła tego miesiąca. Macie te same marzenia z partnerem, więc chętnie wprowadzicie je w życie. Możesz popuścić wodze wyobraźni bez namysłu, pamiętaj jednak, że niektóre kwestie powinny zostać tajemnicą. 10 lipca będziesz mówić zagadkami.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Zdecydowanie nie masz ochoty na jakiekolwiek usprawiedliwianie swoich czynów. Masz rację, nie czuj się w obowiązku tego robić. Nie bój się mówić o swoich pragnieniach.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.