Horoskop na miesiąc Lipiec 2018 dla znaku zodiaku Byk

Może czekać Cię wiele niespodzianek w tym miesiącu - nie ma na to lekarstwa. Stanie się tak zwłaszcza w życiu uczuciowym: spotkania,

Miłość
od pierwszego wejrzenia, randki, rozstania... Będzie to po prostu częścią Twojej rzeczywistości w tym miesiącu. Ale może to się również przenieść na życie zawodowe, być może zmienisz pracę lub się przeprowadzisz. W każdym razie jest to miesiąc zmian, które jednak dobrze zniesiesz. Wszystko, co dzieje się wokół Ciebie, zostanie odebrane z ulgą i pozwoli Ci na rozwinięcie skrzydeł. Uran obdarzy Cię nową dawką tlenu, której tak bardzo potrzebowałeś. Uda Ci się więc zrealizować konkretne plany, w dużej mierze dzięki zewnętrznym wydarzeniom. Czas na nowy rozdział w życiu. Wszelkie metafizyczne i filozoficzne pytania nie wchodzą w grę, rozwiązujesz problemy w bardzo przyziemny sposób, decydując w oparciu o inspirację. Jest to dla Ciebie nowy, ale dobry sposób. 8 lipca zostaniesz czymś zaskoczony.

Miłość
W połowie lipca dostaniesz możliwość realizacji pewnego planu. Być może poznałeś kogoś, a być może właśnie się z kimś rozstałeś. W każdym razie czas na nowy rozdział w życiu, z ukochaną osobą u boku lub bez.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Zaakceptuj zmiany. Jeśli zamierzasz wziąć ślub, czekają Cię naprawde wspaniałe chwile, których nigdy nie zapomnisz. Jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania, warto podjąć pewne decyzje samemu.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.