Horoskop na miesiąc Lipiec 2018 dla znaku zodiaku Skorpion

Rozbudowa, nabywanie nowej wiedzy to hasła tego miesiąca dla Ciebie. Wszystko, co wydawało Ci się do tej pory niedostępne i niemożliwe, pojawia się nagle na wyciągnięcie ręki, wykorzystaj więc te fantastyczne okazje. Twoja sceptyczność wycisza się na rzecz optymizmu, który przejmuje stery od drugiego tygodnia lipca. Wenus zwiększy również komfort życia i wprowadzi przytulną atmosferę. Możesz więc pozwolić sobie na chwile przyjemności. Twoje życie wzbogaca się w relacje, rozmowy i nowe znajomości i jedynie Twoje działania mogą przynieść Ci delikatne niedogodności. Daj się trochę ponieść i zapomnij o reszcie, zwłaszcza o rzeczach, które na to nie zasługują. 21 lipca zbierzesz plony swoich wysiłków.

Miłość
Twoje życie uczuciowe może być pasjonujące, choć czasem trochę skomplikowane, a w pewnych momentach jedynie platoniczne. Jesteś przygotowany na zmiany, ale najtrudniej jest je po prostu zrealizować i stworzyć prawdziwy, pełny związek. Jeśli uzbroisz się w cierpliwość aż do połowy miesiąca, wyrażanie swoich emocji stanie się znacznie łatwe, zobaczysz, że zostaniesz lepiej zrozumiany. Warto więc poczekać.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Możesz liczyć na planetę Jowisz, która otoczy Cię ochroną i ustabilizuje Twoją sytuację. Nie wchodź w konflikty, które niczego nie wniosą do Twojego życia poza chaosem.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.