Horoskop na miesiąc Lipiec 2019 dla znaku zodiaku Byk

Wiatr popycha Cię w kierunku dość radykalnych zmian. Być może nie jesteś całkowicie gotowy, aby się mu dać i rzucić wszystko, ale pewne wydarzenie lub spotkanie zachęci Cię do przemyślenia tej kwestii. Jesteś niezwykle pomocny innym, ale być może czas, aby tym razem inni spędzili trochę czasu, aby pomóc Tobie. Nie zaniedbuj samego siebie pod pretekstem dyplomacji, przynajmniej poproś innych o to, co są Tobie winni! Każdy weźmie na siebie część odpowiedzialności, będziesz w końcu mógł odpocząć. Wykorzystaj położenie Saturna w Koziorożcu, który pozwala Ci na obiektywną ocenę kwestii w Twoim życiu.

Miłość
Czekają Cię pewne niespodzianki, które mogą jednak pomieszać Ci w głowie. Możesz stracić rozum przez duet Marsa i Uranu. Pamiętaj po prostu, aby robić krok za krokiem, a wyjdziesz w tej burzy cały i zdrowy.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie bój się wyrazić swoje silne uczucia, nie zadawaj sobie zbyt wielu pytań. Masz niemiły zwyczaj chowania się w swoim kącie, odważ się na działania i na „wzięcie byka za rogi”! Znajdź sposób na to, aby w delikatny sposób wyrazić siebie.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.