Horoskop na miesiąc Lipiec 2019 dla znaku zodiaku Lew

Ruszasz na podbój świata, chcesz zrewolucjonizować swoje środowisko. Silna wola i energia są Twoim głównym atutem, świetnie znasz się na swoich tematach. Wiesz więc, jak wydostać się z każdej sytuacji jeśli jest to konieczne. Działasz szybciej niż myślisz, chyba że myślisz w mgnieniu oka? Odnajdujesz balans w tym wszystkim, wygrywasz we wszystkich dziedzinach życia. 5 i 6 lipca stajesz w świetle reflektorów, 12 i 13 lipca docierasz na szczyt.

Miłość
Pomysł, aby zwolnić trochę tempo i skupić się na zrozumieniu konsekwencji swoich działań nawet nie przychodzi Ci na myś. W miłości przechodzisz za każdym razem z jednego punktu do drugiego, nie martwiąc się przyszłością. Jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć swój cel, nic nie jest w stanie Cię powstrzymać.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Warto czasem złapać oddech. Ty też, tak jak wszyscy, potrzebujesz wakacji. Jeśli nie weźmiesz nawet delikatnej przerwy, możesz stracić kontrolę, nawet jako bardzo doświadczony pilot. Nie biegnij więc na oślep. Między 29 a 31 lipca, Twój urok osobisty nie zna granic.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.