Horoskop na miesiąc Lipiec 2019 dla znaku zodiaku Panna

Masz całe lato na podjęcie decyzji, ale wydaje Ci się to jednak za krótko. Mimo że zdajesz sobie sprawę, że nadszedł czas na dokonanie wyboru, jest to dla Ciebie prawie niemożliwe. Jednak w okolicach 7 i 8 lipca prawdopodobnie podejmiesz decyzję, dzięki czemu unikniesz bólu głowy i ciągłego rozproszenia. Niestety wyniki nie sprostają Twoim oczekiwaniom, więc zdecydujesz się na przejście na wyższy poziom. Ktoś powierzy Ci ważną informację, którą zachowasz w tajemnicy. Pozwoli Ci to na obranie roli podczas pewnych rozmów.

Miłość
Pewne niespójności mogą doprowadzić Cię do gorszego humoru. Nie rozumiesz pewnych reakcji na Twoje zachowanie, potrzebujesz uporządkować niektóre kwestie. Na sszczęście Saturn i Pluton w Koziorożcu przyniosą Ci finezję i jasność umysłu. Uda Ci się pójść do przodu.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie rozglądaj się na wszystkie możliwe kierunki w tym samym czasie, skończy się to zezem! Jeśli masz trudności w znalezieniu poprawnej odpowiedzi, czasami lepiej milczeć. Nie rób wielkiego zamieszania, jeśli ktoś Ci tylko delikatnie dokucza. To nie wojna!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.